Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chciałabym się przedstawić. Nazywam się Marta. Mimo, że moja mama jest zawodową emerytowaną już krawcową, to ja dopiero zaczynam swoją przygodę z szyciem. Jakiś tydzień temu odszyłam swoją pierwszą rzecz. Była to bluza z kapturem. Prosta bez zamka - jesienna z kroju Strefy kroju i szycia na facebooku. Panie z Zabrza co jakiś czas organizują tam live (transmisję na żywo) podczas czego szyją określoną zapowiedzianą wcześniej rzecz kroczek po kroczku prowadząc świeżaczków przez proces powstania odzieży, tudzież zachęcają bardziej wprawione panie do szycia równoległego podczas owego live'a. Więc skorzystałam :) z totalnie darmowej nauki szycia. No może poza zakupem za symboliczną kwotę 10zł wykroju, który jest na użytek komercyjny. Po odszyciu tejże bluzy z resztek materiału odszyłam też z tutorialu znalezionego w necie czapeczkę smerfetkę i komin dla mojego siostrzeńca. Muszę przyznać, że polubiłam szycie. Korzystam z komputerowej maszyny REDSTAR S200. Szyje się bajecznie. Lepiej niż na starej wysłużonej Singierce, bo i bardzo dawno temu już mnie ciągnęło do szycia, kiedy to mama posiadała tę zwykłą mechaniczną maszynę. No coż to by było słowem wstępu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Siemka! :luzik:
Jak na początki - poszło Ci naprawdę nieźle!:okok:
Troszkę może nierówne prowadzenie ściegu przy obszyciu, ale to kwestia wprawy. Poza tym widzę, że śmiały materiał sobie wybrałaś na start - i tym bardziej gratuluję! :okok:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:
Bronię się przed założeniem konta na Mordoksięgu, ale widzę coraz częściej, że tam dzieją się również fajne rzeczy... Tylko czy ja będę umiała z nich korzystać? :mysli:

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.