Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chciałam się przywitać na forum. Jestem zupełnym laikiem w sprawach szycia na maszynie. Od dwóch dni dopiero działam na starym Łuczniku 444. I w związku z tym oczywiście posiadam parę problemów do rozwiązania. A choćby pierwszy - czy warto szyć na starej maszynie, do której z akcesoriów nie posiadam nic czy lepiej zainwestować w nową maszynę z akcesoriami i instrukcją obsługi ;) Ale to chyba nie to miejsce na takie zapytania.
Pozdrawiam serdecznie
Klaudia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Klaudia, wybrałaś miejsce bardzo odpowiednie na takie pytania:):). Jeśli Twój łucznik jest "na chodzie", jeśli masz igły i chociaż jedną podstawową stopkę do tego łucznika - to już jest coś. Z akcesoriami raczej nie powinno być problemu - tak sądzę. Z zakupem nowej maszyny zawsze zdążysz, jest ich całe mnóstwo. To już nie te czasy że trzeba było wystawać w kolejkach, jakieś zapisy, znajomości i nie wiadomo co jeszcze by upragnioną maszynę zdobyć. Teraz możesz mieć inną "zagwozdkę" - jaki model maszyny wybrać, jakiej firmy. No chyba że bardzo chcesz mieć nową, nowoczesną maszynę, to kup taką. Powodzenia :):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Również witam koleżanki po fachu :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.