Wersja do druku

55 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, drogie Panie, czy któraś może wie gdzie stacjonarnie na Śląsku dostanę materiał na taką marynarkę i co to za materiał ? Będę wdzięczna za radę. Pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, drogie Panie, czy któraś może wie gdzie stacjonarnie na Śląsku dostanę materiał na taką marynarkę i co to za materiał ? Będę wdzięczna za radę. Pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja mam pytanie: czy ktoś ma namiar na dobrą włosiankę? Docelowo potrzebna mi do marynarki i bosmanki. Będę wdzięczny za info :)
________________________________________________________
Szycie to jest życie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Co do allegro niestety się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o zakup tkanin powlekanych, to osobiście zazwyczaj korzystam z oferty firmy Temp-Skay. Mają swój oddział w Stalowej Woli. Ostatnio kupiłam tam materiały skóropodobne Dolaro, Margo i San. Wszystkie materiały posiadają bardzo dobrą jakość oraz piękny wygląd.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@Dosiu,żakard to nazwa materiału. Inna sprawa, z czego on ma być... Ico zrobić żeby na ślubie ładnie wyglądać i nie przyćmić oanny młodej. Inna -żeby marynara przyćmiła wszystkiech, bo potrafi.
Pamiętam, u nas z kościoła wyszła raz para gdzie on miał koszulę piękną czerwoną.
A kumpela i kolega(jej najbliższy) drugie małżeństwo zakończyli w pięknej koszuli na ...ludowo, z haftem ludowym zamiast kołnierzyka

@Benedek - Benedku,i drukują ci bezpośrednio na tkaninie? Gdzie to masz i ile płacisz, żeby "uniknąć" wzornika?

--- Ostatnio edytowane 2021-10-24 11:50:57 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I jeszcze - po pewnym czasie, wygarnęłam bo kupiłam w antex'sie w Wawie różne, naturalne tkaniny,,m.in. bawelniane satyny - piękne, jestem jednak jakby pod wrażeniem większej odrobinę - gramatury jednak dla mężczyzn, nic nie mówiąc już o "eliciarzach" - piękne włókno sztuczne,ale niechude/ niegrube, świetnie - Auuu!!!
Rzuć wszystko, zacznij od nowa, co mają to twoje...Ja bym wzięła 'zamiast" SATYNĘ bawełna/nat, może to zwidy, ale - może len z bawełną albo -wiskozą cellulozowe czary chemiczne, nie wyciągalne w praniu i dobrze się układające, połyskujące.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

55 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.