Wersja do druku

55 stron: « < 47 48 49 50 51 52 53 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć dziewczyny.
Jestem baardzo początkująca w tych sprawach. Póki co na koncie mam przeróbki. I pomiędzy materiałami jakoś nie miałam okazji buszować.
Chciałam kupić tkaniny na zabawki / ubranka dla lalek. Sklepów jest dużo. Te bardziej "markowe/ hobbystyczne" mają kosmiczne ceny. Za kawałek np. 50x50 to koszt 15zł. Czy się opłaca kupić takie "skrawki"? Jak to wygląda od tej strony? Wiadomo, że nic za darmo. A na allegro trafiałam na zdjęcia, gdzie materiał ewidentnie prześwitywał.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć:-)
na ubranka dla zabawek moim zdaniem najlepsze będą kolorowe bawełny.... Ja robię takie zakupy na metry w przystępnych cenach w Drecotton albo w e-tasiemka albo trochę droższe w House of cotton.

pozdrawiam:)


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Joanka, jeśli jesteś z Wrocławia lub z okolic - to polecam sklep stacjonarny przy ul.Robotniczej, obok Dworca Świebodzkiego. Mają tam mnóstwo tkanin bawełnianych.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szukam dobrej jakości dzianiny:) na allegro się trochę zawiodłam, kilka razy zamawiałam na takich aukcjach i materiały były średniej jakości, chyba, że polecicie konkretnych sprzedawców.

--- Ostatnio edytowane 2018-03-08 16:20:01 przez karolina67 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, szukam tkanin jedwabnych/kaszmir/wełna we wzorach paisley, drobne grochy i powtarzalne sie wzory.
Najchetniej wieksze ilosci. Czy jestescie w stanie polecic jakies hurtownie, importerow w warszawie lub lodzi? Moze warto np wybrac sie do włoch, gdzie szukac takich tkanin?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A może w Warszawie, w Łodzi lub pojechać do Włoch?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy Twoja odpowiedź wniosła jakakolwiek wartość merytoryczna?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wniosła. W wielu miejscach na tym Forum zwracano uwagę na błędną pisownię. Wierzę że następnym razem użyjesz dużej litery tam gdzie jest to wymagane. Jeśli czujesz się urażony - to bardzo przepraszam. Zajrzyj tu: https://pl.dawanda.com/product/100420491-tkanina-silky-z-elastanem, http://dekorium.pl/tkaniny-premium/97-zakard-paisley.html, https://www.tkaninyflorentine.pl/Poliester-Czerwone-wzory-paisley-p1252

--- Ostatnio edytowane 2018-03-10 22:51:13 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szukam dobrej jakości dzianiny:) na allegro się trochę zawiodłam, kilka razy zamawiałam na takich aukcjach i materiały były średniej jakości, chyba, że polecicie konkretnych sprzedawców.

--- Ostatnio edytowane 2018-03-08 16:20:01 przez karolina67 ---
Ja fajną dzianinę znalazłam w Mamo.sklep.pl, w sieci jest dużo sklepów z materiałami, także jest w czym wybierać. Wiadomo, że lepiej pójść do hurtowni dotknać i zobaczyć przed zakupem materiał na żywo, ale w sieci jest dużo taniej i tu jest główny dylemat :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
nie chce żeby mnie skatowano za spamowanie ale ja zamawiam zazwyczaj tutaj w tym sklepie tkaninki .com , dla mnie jest bogato wyposazony a i ceny ok

55 stron: « < 47 48 49 50 51 52 53 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.