Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam szukam tkaniny do uszycia workow do filtracji zacierów , probki takich workow ktore mialem okazje widziec wykonane byly prawdopodobnie z woalu jednak jak ten material sie ma do kontaktu z zywnoscia i temperatura . Moze wiece jaki material bedzie podobny do woalu i zdatny na kontakt z zywnoscia
Poszukuje rownierz tej siateczki ze zdjeciA

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słuchaj, ja mam podobną kanwę i nie wiedziałam co to takiego, taką siatkę, która nie jest wypełniona klejem, ale patrzę że tzw.flizelina hafciarska to czysta bibuła. Może poszukaj pod nazwą "kanwa" w internecie, i tam to znajdziesz,;również celofan jest dozwolony do kontaktów z żywnością, a jakieś worki foliowe nie.Dali cynk ludzie od ziółek.Mimo, że też foliowane są wyroby Kawonu i Herbapolu w woreczkach foliowanych, żeby susz nie zamókł. Trzeba też poszukać wię certyfikowanych. Może rzeczywiście ktoś wie, jaki to materiał, ale ja mam w swojej szafie coś co jest zapewne niekoniecznie poliestrem, ale tak czy inaczej, nie wiem co to takiego z tą kanwą, która podobnie wygląda. Bawełna eko bym powiedziala że jest ,na pewno celofan,ale ten jest z kolei b.podatny na darcie się... i na pewno nie na worki. Inna sprawa że worki papierowwe, to też nie wchodzi w rachubę u ciebie.Jak również elementy próżniowe i zgrzewarki w tej technologii, bo te nie mogą służyć jakoo filtry.
Musisz poszukać w internecie dodatkowo, również certyfikatów o dopuszczalności.

--- Ostatnio edytowane 2021-12-22 08:26:18 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.