Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie wiem czy pamiętacie mnie z ubiegłych lat na tym Forum ?? Byłem wtedy aktywny, dużo szyłem dla pań sukienek , spódniczek , bluzeczek. Ale życie mnie trochę doświadczyło, straciłem żonę w wypadku drogowym, potem było załamanie, ale jakoś wyszedłem z tych życiowych zawijasów !! Teraz jestem starszym panem na emeryturze, ale jeszcze szyję !!!W miarę możliwości będę chwalić się tym co szyję. Nie wyobrażam sobie życia bez szycia sukienek czy spódniczek. To jeszcze trzyma mnie , aby być aktywnym , pomimo wieku. A to jest sukieneczka, którą niedawno uszyłem .
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
I jeszcze jedna sukieneczka, uszyta niedawno przeze mnie dla starszej pani na jakąś uroczystość rodzinną. Uwielbiam szyć takie sukienki !!!! Szycie sukienek to jest cudowne zajęcie w krawiectwie damskim.....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku miło Cię widzieć!
Super, że wróciłeś i tak od razu robisz wejście smoka :)
Sukienki śliczne, szczególnie ta pierwsza przypadła mi do gustu Fajny krój i ciekawy wzór na tkaninie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku, to dobrze że się pozbierałeś po bolesnych przeżyciach i wróciłeś do "świata żywych" i na nasze Forum. Sukieneczki cudo, zwłaszcza ta pierwsza - delikatna, romantyczna. Realizuj swoje pasje, plany i marzenia - na to nigdy nie jest za późno. A jeszcze powiedz - czy można "odgapiać" Twoje uszytki?
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dziękuję za uznanie. Ja w tym wieku nie mam już marzeń i zamiarów. O ile mi pozwala zdrowie, to chcę tylko szyć !!! Ale niestety kręgosłup trochę nawala !!! Dłużej jak godzinę, dwie , nie wytrzymuję przy maszynie. Chory kręgosłup to jest niestety choroba krawców i krawcowych. A za młodu siedziałem po 10 godz. przy maszynie i wyczarowywałem piękne sukieneczki!!!! No cóż, na starość nie ma rady !!! Ja próbuję minimalnym szyciem zachować jeszcze jakiś poziom aktywności .A to fotka takiej sukienki "grzecznej uczennicy" sprzed 2 lub 3 lat ......Ależ oczywiście można moje uszytki kopiować ....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to też fotka sprzed chyba 2 lat - klasyczna bluzeczka z kokardą ....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Cudowna ta "grzeczna sukienka". Bombowa i na czasie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hi man, I'm glad ...
:angel::aparat:
Oczywiście znów zmieniłam kryzys -teraz schudłam 20kg na skutek zaleczenia kostek i muszę wytrwaćna niskich kaloriach - ale mimo szczupłych nóg jeszcze nie założę nic z wyjątkiem przeróbek starych poliestrow - wiesz,wirus tu bakter tam...a na "tym" się okazuje nic nie trzyma.Też już jestem i po 45, w 10 lat "później"... Cud miód jak zwykle twoje kiecki...
Moje dłuższe szyfony ale nie narzekam bo z gumką "działa" do teraz.
Miracle kravitz is awaking...!!!
:aparat::D
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki , Koma !!! Te kiecki , które szyłem, niestety , nie są moje !!! A bardzo bym chciał !! Wygrzebałem wśród fotek zdjęcia różnych uszytków !! Ostatnio mało szyję, poprawiałem sukienkę przyjaciółki mojej partnerki, ale tego nie bardzo można sfocić.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A,ładniutki indygo przodzik z cekinami, do tańca i wieczorowy... chwali się,chwali :)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.