Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej!

Próbuję tworzyć ubranka, najpierw dresy dla moich dzieci. Chciałabym przed realizacją zwizualizować sobie mój pomysł. Czy jest jakiś prosty program z gotowymi wykrojami, w którym mogłabym dodawać materiały i zobaczyć efekt koncowy dresu? Fajnie, żeby miał możliwosc projektowania gdzie wykrój możnaby podzielić dowolnie i nanieść różne tkaniny. Proszę o pomoc.
Anna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak. BurdaModen.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak. BurdaModen.

Burda jak zawsze wychodiz na przeciw.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D
Pierwsze szlify masz za sobą:jezyk_oko:
Trudno o takie coś a wizualizacja mimo konstrukcji progs wielce ograniczona, nawet Vestiarius jako konstruktor komputerowy, ani ja, kiedy miałam geometrię wykreślną na uczelni nic tu nie poradzimy, a program zależy w tym momencie bardziej nie tylko od materiału,ale i sposób w/w konstrukcji jest mało dostępny, gdzie połoswa ludzi w Polsce względem np. takich dżinsów "oryginalnych" jest po prostu za niska, a klimat kontynentalny pasuje prędzej do niemieckich standardów niz do skadynawskiej magii włóczek, po prostu mamy tu chłody w momencie, gdzie Afryka już jest zagrożona upałem.
Dziś temperatury rzędu 45'C nie cieszą nikogo , nikt z kolei nie mówi o ... lecie stulecia, my zaś z sąsiedzkim Ensemble Psów i i Kotów oraz artystyczną gościnnie Grupą Artystów Bird Free i Zespołem Pieśni i Tańca oraz improwizacji G.łębie -Coty? żremy, póki czas nie powali nas.M.in. dlatego,że dzieci rosną w oszałamiającym tempie i ten sam program staje się szybko niepotrzebny, a wizualizacja wykroju handmade na prześcieradle cieszy bardziej niż niedobrane miary, ktore są pod naszą kontrolą jak również materiał,"z góry dany", no i wykrój, tym razem poszerzony, czy odgapiany od pisemek lub odzieży starszych.
To figura jest tu ważna,od kiedy schudłam 23 kg per koty to czuję to w kościach,ale mam wagę specjalistyczną od lat wielu, a program ...przyszedł sam,inny niż ten do konstrucji ale "w domku" kosztował długo 2500- 3200 haft/gipiura- wzornictwo,musisz też mieć hardware, bo tak nie ma do czego go użyć, tak że rzeczywistość i tak zagra na nosie nie wiedzącym. Zobacz raczej co jest do kupienia bo nikt nie zasugeruje niestety figury w PROSTYM progsie gdzie wpisujesz dane z twojej czy cudzej figuryi wyskakuje osoba, tylko punkt XYZ względnie tekstura, kolorek, wektor, gipiura,zdjęcie ...myśmy za te 6000 awet, z dwoma programami stworzyli sobie narzędzia pracy, ty z kolei z rodziną i rozbitym kolanem będziesz mieć przelotny kłopot.
A coś takiego jak bawełna ze spandexem czy techtex jest po prostu nie do dorwania, do tego kamuflaż,jak lubię ja czy koledzy.Reszta ze skóry czy dżinsu z dziurą ciesszy subkultury, więc nastolatek albo i 40 ubiorą raczej tą samą kurtkę,czy włożą full w gitarę zamiast "jak mamusia chciała", ja w swojejj szaffi'e poprzerabiałam stare na nowe, a nawet odniosłam modowe sukcesy..z Burdy...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
:D
Pierwsze szlify masz za sobą:jezyk_oko:
Trudno o takie coś a wizualizacja mimo konstrukcji progs wielce ograniczona, nawet Vestiarius jako konstruktor komputerowy, ani ja, kiedy miałam geometrię wykreślną na uczelni nic tu nie poradzimy, a program zależy w tym momencie bardziej nie tylko od materiału,ale i sposób w/w konstrukcji jest mało dostępny, gdzie połoswa ludzi w Polsce względem np. takich dżinsów "oryginalnych" jest po prostu za niska, a klimat kontynentalny pasuje prędzej do niemieckich standardów niz do skadynawskiej magii włóczek, po prostu mamy tu chłody w momencie, gdzie Afryka już jest zagrożona upałem.
Dziś temperatury rzędu 45'C nie cieszą nikogo , nikt z kolei nie mówi o ... lecie stulecia, my zaś z sąsiedzkim Ensemble Psów i i Kotów oraz artystyczną gościnnie Grupą Artystów Bird Free i Zespołem Pieśni i Tańca oraz improwizacji G.łębie -Coty? żremy, póki czas nie powali nas.M.in. dlatego,że dzieci rosną w oszałamiającym tempie i ten sam program staje się szybko niepotrzebny, a wizualizacja wykroju handmade na prześcieradle cieszy bardziej niż niedobrane miary, ktore są pod naszą kontrolą jak również materiał,"z góry dany", no i wykrój, tym razem poszerzony, czy odgapiany od pisemek lub odzieży starszych. https://laskasyna.com/nowe-kasyna/
To figura jest tu ważna,od kiedy schudłam 23 kg per koty to czuję to w kościach,ale mam wagę specjalistyczną od lat wielu, a program ...przyszedł sam,inny niż ten do konstrucji ale "w domku" kosztował długo 2500- 3200 haft/gipiura- wzornictwo,musisz też mieć hardware, bo tak nie ma do czego go użyć, tak że rzeczywistość i tak zagra na nosie nie wiedzącym. Zobacz raczej co jest do kupienia bo nikt nie zasugeruje niestety figury w PROSTYM progsie gdzie wpisujesz dane z twojej czy cudzej figuryi wyskakuje osoba, tylko punkt XYZ względnie tekstura, kolorek, wektor, gipiura,zdjęcie ...myśmy za te 6000 awet, z dwoma programami stworzyli sobie narzędzia pracy, ty z kolei z rodziną i rozbitym kolanem będziesz mieć przelotny kłopot.
A coś takiego jak bawełna ze spandexem czy techtex jest po prostu nie do dorwania, do tego kamuflaż,jak lubię ja czy koledzy.Reszta ze skóry czy dżinsu z dziurą ciesszy subkultury, więc nastolatek albo i 40 ubiorą raczej tą samą kurtkę,czy włożą full w gitarę zamiast "jak mamusia chciała", ja w swojejj szaffi'e poprzerabiałam stare na nowe, a nawet odniosłam modowe sukcesy..z Burdy...
Zgadzam się z Tobą

--- Ostatnio edytowane 2022-07-11 14:31:10 przez anthonycarron334 ---

--- Ostatnio edytowane 2022-07-11 14:31:40 przez anthonycarron334 ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.