Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jarku, może też warto odkręcić płytkę ściegową i wyczyścić przestrzeń pod nią? Tam też lubią zbierać się włókienka, które w dużej ilości powodują różne "atrakcje" przy szyciu...

--- Ostatnio edytowane 2023-01-23 16:15:40 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jarku, może też warto odkręcić płytkę ściegową i wyczyścić przestrzeń pod nią? Tam też lubią zbierać się włókienka, które w dużej ilości powodują różne "atrakcje" przy szyciu...

--- Ostatnio edytowane 2023-01-23 16:15:40 przez violina64 ---
Odkręciłem, inaczej nie wyjałbym bębenka :) Wszystko wyczyscilem pędzlem, przedmuchalem..
________________________________________________________
www.jblaminsky.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bębenek w mojej maszynie jest już widocznie "vintage" - dziury po igłach , otarcia etc. Ale działa.

Tak mi się przypomniało - czy kratka na płytce ściegowej (w tym miejscu gdzie opiera się stopka) jest płaska czy już wygina się do dołu ?

Z czasem może zacząć się wyginać w dół , odginanie , znowu się wygnie i w końcu kiedyś pęknie - płytka ściegowa do wymiany.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bębenek w mojej maszynie jest już widocznie "vintage" - dziury po igłach , otarcia etc. Ale działa.

Tak mi się przypomniało - czy kratka na płytce ściegowej (w tym miejscu gdzie opiera się stopka) jest płaska czy już wygina się do dołu ?

Z czasem może zacząć się wyginać w dół , odginanie , znowu się wygnie i w końcu kiedyś pęknie - płytka ściegowa do wymiany.
Tak, kratka byla delikatnie wygieta do dolu. ale doslownie minimalnie. Szczerze to jak kiedys patrzylem wydawalo mi się ze ona taka powinna byc :D

Na szczescie za grosze mozna kupic.
________________________________________________________
www.jblaminsky.com
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Odebralem wlasnie z paczkomatu bębenek. Co prawda zamiennik za 43 zl a nie za miliony ale.... maszyna śmiga jak ta lala. chyba zatem jednak problem byl w tym poobgryzanym bębenku.
________________________________________________________
www.jblaminsky.com
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dla Ciekawosci zalozylem spowrotem bębenek oryginalny jak będzie z nim pracować. Or azu poplątało nitki i zacieło maszynę.
________________________________________________________
www.jblaminsky.com

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.