Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Drogie Koleżanki i Koledzy
ku mojemu zachwyceniu pojawiły się na kiermaszach gazetkowych Burdy z ubiegłych lat. Są wydania zwykłe i specjalne np duże jest piękne czy dla dzieci. Cena 6 złotych za sztukę. Jeśli ktoś zainteresowany mogę kupić i wysłać. Koszt wysyłki ustalimy indywidualnie. Może być też przez allegro.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak,jest tego sporo na allegro ,już za 4,50 lub 5 zł można mieć starszy egzemplarz Burdy
http://allegro.pl/listing.php/search?category=118&string=burda&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8
Wczoraj utknęłam tam na długoooo:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Korus przydatny link :)

kurka wodna nawet z 63r jest

--- Ostatnio edytowane 2011-09-27 09:17:38 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie Koleżanki i Koledzy
ku mojemu zachwyceniu pojawiły się na kiermaszach gazetkowych Burdy z ubiegłych lat. Są wydania zwykłe i specjalne np duże jest piękne czy dla dzieci. Cena 6 złotych za sztukę. Jeśli ktoś zainteresowany mogę kupić i wysłać. Koszt wysyłki ustalimy indywidualnie. Może być też przez allegro.
Poszukuję kilku archiwalnych numerów Burdy i jeśli propozycja jest nadal aktualna to bym chętnie z niej skorzystała.
Potrzebuję 9/2007, 12/2007, 12/2008, 12/2009, 9/2010, 12/2010.
Szukałam na allego ale jakoś tych wydań nie znalazłam.
A tak przy okazji to czy spotkaliście się z takimi kiermaszami gazetowymi na Śląsku, widziałam kiedyś na dworcu w Katowicach ale przez przebudowę teraz jest tam tylko wielka dziura i wszyscy się wynieśli;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam dla Ciebie już 12/2007, 12/2008, 9/2010 tylko trzy, bo tyle było, ale za 17 zł, jeszcze w tym tygodniu będę na kiermaszu w innym miejscu to sprawdzę pozostałe i wtedy jedną przesyłką Ci wyślę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję za pomoc i tak ekspresową odpowiedz:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, posiadam do sprzedaży archiwalne numery BURDY z lat 70/80/90, zainteresowane osoby proszę o kontakt [email protected]. Ceny do uzgodnienia w zależności o liczby kupionych magazynów - od 5.00 - 15.00zł.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ewelino
wysłałam priorytetem dzisiaj, było już po 16 więc jutro nie dojdzie raczej. Daj znać jak dostaniesz. Pozdrawiam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam....
Kupię Burdę 4/2009.....

--- Ostatnio edytowane 2012-02-13 08:17:59 przez joan ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak będę dzisiaj to zobaczę czy jeszcze jest cena ok. 6 zł, kupować dla Ciebie?
________________________________________________________

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.