Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zapraszam wszystkich których pasją lub hobby jest sycie i którzy szukają tanich a jednocześnie dobrych jakościowo tkanin w różnych wzorach i kolorach do Sklepu z tkaninami Figaro
W Naszej ofercie znajdują się tkaniny ubraniowe, tkaniny sukienkowe oraz tkaniny obiciowe które można zamawiać już od 1mb.

Ekstra promocje i rabaty dla stałych klientów.
Przykładowa promocja która obowiązuje do 07.10.2010



Warto nas odwiedzać na bieżąco lub zapisać się na newslatter aby nie przegapić żadnej ciekawej okazji, których w Naszym sklepie nie brakuje.
Do zobaczenia w Figaro:papa2:
Avatar użytkownika
Świeżynek
ale nie macie wielkiego wyboru...moze nalezaloby urozamaicic asortyment :)..wtedy bede zagladac..
Avatar użytkownika
Administrator
ale nie macie wielkiego wyboru...moze nalezaloby urozamaicic asortyment :)..wtedy bede zagladac..
O dzianiny :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
będą i dzianiny bo mamy je w swojej ofercie, ale porobienie zdjęć, obrobienie ich dodanie do sklepu, opisy itp itd. zajmują trochę czasu.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale teraz dziany sa na czasie,szczególnie te nieco grubsze.
Bardzo prosimy o umieszczenie ich w ofercie... bardzo :buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
dzianiny oczywiscie ze tak, poza tym jakis ladny batyst, ogolnie wzorzyste bawelny w ladne wzorki, wzorzyste satyny, poza tym laniano-bawelniane ...ja takich szukam..chcialabym uszyc cos dla malej coreczki , ale nie widze tkanin godnych uwagi, prosze cos dla malych dziewczynek np: kropeczki, paseczki, kwiatuszki itp
Avatar użytkownika
Świeżynek
Po małych zmianach wracamy z nowszą i odświeżoną ofertą. Nowe logo, nowy sklep, nowy szef :), nowa siedziba... Bardzo dużo zmian ale na lepsze, mam nadzieję. Zapraszam do przeglądania oferty.

Jak wcześniej pisałem, dzianiny dodane, bawełny również się znalazły ale jeszcze nie wszystkie, żakardy i standardowe satyny, sztruksy, podszewki.

Jeżeli coś jest potrzeba proszę dzwonić, na pewno coś znajdziemy. Wszystkich zainteresowanych natomiast kuponami i zwijkami tkanin, a mieszkających bądź pracujących w Halinowie bądź okolicach zapraszam do Naszej hurtowni. Ceny już od 5zł za mb.


--- Ostatnio edytowane 2012-06-14 14:26:57 przez materialytkaniny.pl ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.