Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie wiem czy można tu wrzucić coś z dziedziny modelowania, ale zaryzykuję. Był to materiał przerabiany na jednej z naszych lekcji. Może komuś się przyda.


SPÓDNICA Z 6 KLINÓW:



W spódnicy wszystkie kliny są jednakowe, wykreśla się jeden z nich.

W zależności od tego ile klinów planujemy, przez taką liczbę dzielimy obwód pasa i obwód bioder (liczba klinów musi być parzysta!)

72,0: 6 klinów = 12,0 (szer. klina na linii talii)
96:6 klinów = 16,0 + dk 1,0 cm = 17,0 cm (szer. klina na linii bioder)






--- Ostatnio edytowane 2009-12-28 20:25:05 przez Mello ---

--- Ostatnio edytowane 2009-12-29 09:51:04 przez Mello ---
________________________________________________________
Allure...
人は生まれ、人に生きて、人を亡くし、独りを知る。
愛は生まれ、愛と生きて、愛を無くし、愛に気付く。
Avatar użytkownika
Administrator
Mello bardzo dobrze że to wrzuciłaś , to odpowiedni dział :) Ważne żeby odpowiednio opisywac wątki :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
opis jest super tylko mam mały problem :( mało co z niego zrozumiałam musze poślęczeć nad nim troche dłuzęj i dopiero wtedy załapie o co kaman ;)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chętnie odpowiem na pytania jeśli jakieś są Reggi. Niestety nie umiałam opisać tego jaśniej.
Krótko mówiąc: Pierwszy rysunek przedstawia tą właśnie spódnicę, jak wygląda po uszyciu, zamek można wszyć z tyłu między klinami bądź z boku. Tabelka jest do rysunku: konstrukcja klina, punkty po lewej odpowiadają punktom na rysunku (np. TD to ta linia przerywana). Wymiary są podane obojętne jakie, by lepiej było zrozumieć jak podstawić własne...
________________________________________________________
Allure...
人は生まれ、人に生きて、人を亡くし、独りを知る。
愛は生まれ、愛と生きて、愛を無くし、愛に気付く。

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.