Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupiłam tą maszynę na Allegro. Niestety, nie ma instrukcji w języku polskim. Czy któraś z Was ma taką instrukcję? [email protected]
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aga, jeśli pozwolisz, po świętach zeskanuję:):)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aga wystarczy ze wpiszesz na google instrukcja obslugi silvercrest son90 A1 zawsze cos wyjdzie, i mozna sciagnac.
Załączniki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo, bardzo dziękuję! Zabieram się zatem do pracy. aga
Avatar użytkownika
Świeżynek
Milo mi , ze ci sie przydalo.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry. Mam okazję kupić overlok SilverCrest. Kupiony w ubiegłym roku około sierpnia, ale nie używany. Właścicielka po 2 miesiącach wyjechała za granicę teraz wróciła i wyjeżdża na stałe. Cena 350 zł plus przesyłka. Nie wiem co robić bo pozytywnie o tym overlocku pisała tylko Agaaffeki nie ukrywam, że może się wypowie czy nadal tak o nim myśli. Nie wiem też ile ma gwarancji SilveCest bo jeżeli zostało mi mniej niż 6 m-cy to odpada. Jednocześnie córka mi powiedziała, że w Auchan są Łuczniki 620d po 500 zł. Co byście mi radzili? Na pewno macie większą wiedzę niż ja i bardzo liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam, Gosia.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Uszyłam już na nim dziesiątki koszulek, sukienek z dzianiny. Zastanawai mnie tylko cena. O ile dobrze pamiętam, nie jest niższa od tej proponowanej przez Liedla, a produkt z drugiej ręki powinien być chyba tańszy. Myslę, że powinna się Pani potargować, a jeśli znajoma opuści cenę, śmialo brać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za informacje, ten overlock kosztował 499 zł więc cena była ok, ale zrezygnowałam z kupna. Czekam do marca czy nie pokaże się Singer, jeżeli nie zacznę czegoś szukać.

Gosia

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.