Wersja do druku

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Zapewne każdy miał problem z wszyciem zamka do kurtki, kiedy to obok znajdowała się NAPA.
To mój sposób:
zdj,1 tak wygląda nasz problem-jeśli odległość napy od taśmy zamka jest mniejsza niż 1cm, to nie zabieraj się za to, szkoda Twoich nerwów
zdj,2 delikatne rozprucie i oczyszczenie z nitek
zdj,3 należy najpierw doszyć spodnią listwę do obsadzenia(tam, gdzie jest podszewka)
zdj,4 wygląd od spodu, w razie "zjechania" maszyny przeszyj jeszcze raz, tego nie widać,bo to jest zakryte
zdj,5 delikatnie z umiarem podważ wkrętakiem(śrubowkrętem) napę
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
WYGLĄD WYPRUCIE ZAMKA DOSZYCIE SPODNIEJ LISTWY WYGLĄD OD SPODU PODWARZENIE NAPY
Avatar użytkownika
Niespodzianka
C.D.
zdj,6 wsuń najpierw zamek, a następnie przeszyj wąską stopką do zamków- spokojnie powoli nie ma co się denerwować
zdj,7 drugi sposób przeszycia tylko,że pół-stopką ( sam/a wybierz swój sposób, który Ci odpowiada)
zdj,8 efekt końcowy- zrób lepiej ode mnie- NA PEWNO POTRAFISZ!
zdj,9 weź do ręki szczypce i delikatnie dociśnij brzeg napy- i już po bólu
zdj,10 prezent za wytrwałość
BRAWO udało Ci się.
POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
PRZESZYCIE ZAMKA PRZESZYCIE ZAMKA 2 SPOSÓB EFEKT KOŃCOWY NAPRAWIENIE NAPY PREZENT DLA CIEBIE
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeszcze mam ciarki jak sobie przypomnę ile się namęczyłam w sezonie zimowym z zamkami do kurtek.Ale ja za zgodą klienta oczywiście usuwam napy,wszywam zamek jak Pan Bóg przykazał a potem nabijam nowe w zaprzyjaźnionej pasmanterii,gdzie mają odpowiedni do tego sprzęt.Tym sposobem nie dostałam jeszcze zawału z powodu nap w kurtkach.:p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedyś i mnie się przytrafi ta "przyjemność" - więc będę wiedziała JAK :D
Avatar użytkownika
Administrator
SUPER SUPER SUPER - oj temat baaaardzo przydatny, chyba każdy przechodził już ten problem. Ja niestety też :( z marnym efektem końcowym...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.