Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Po dokładnie 59 dniach, odkąd działa nowe forum, zarejestrowało się już 71 użytkowników, którzy napisali 1015 wiadomości :) Ślicznie dziękuję za taką aktywność frekwencję :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, jak to się ma statystycznie do starego forum?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Sus, jak to się ma statystycznie do starego forum?
Ciężko mi powiedzieć, ponieważ nie robiłam statystyk. Z tego co pamiętam to początki były bardzo trudne, konkretnie chodzi o to, że ludzie się rejestrowali ale niestety nie pisali nic na forum. Albo gorzej - masa spamu, który musiałam usuwać :/ W każdym razie to forum po prostu ruszyło a Wy jesteście i piszecie i jest bardzo OK :)



--- Ostatnio edytowane 2010-02-05 07:40:22 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Małe ale myślę, że ułatwiające życie zmiany:
* linki, które wstawiacie otwierają się w osobnym oknie :)
* po wejściu w dany wątek przenosi nas automatycznie do ostatnio nieczytanej wiadomości :)
* emotki mają ładniejsze pyszczki :)

Osobiście żądam więcej emotikonek i nad tym pracujemy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam was drogie panie krawcowe..Nie było mnie troche tutaj bo musiałam pozałatwiać sprawy a do kompa to tak w dopatki isporadycznie.Widze że forum rusza to dobrze .Ja też w tych dniach uszyłam do sanek dla wnuczki śpiwór musze zrobić zdiecie i jeśli ktoś ciekawy bedzie to pomoge krok po kroku (zwłaszcza młode mamy)bo jak zdążyłam zauważyć to jesteście młode krawczynie co bardzo mnie cieszy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niektóre są młode tylko okresem szycia, a nie wiekiem metrykalnym ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niektóre są młode tylko okresem szycia, a nie wiekiem metrykalnym ;)
Ale wszystkie/wszyscy jesteśmy wiecznie młodzi duchem. ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Osobiście żądam więcej emotikonek
Popieram!! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
To prawda dziewczynki może sie pomyliłam i źle przeczytałam ale sądziłam że jesteżcie młodziutkie no cóż bede na drugi raz ostrożna z tym wiekiem...:D
Avatar użytkownika
Administrator
To prawda dziewczynki może sie pomyliłam i źle przeczytałam ale sądziłam że jesteżcie młodziutkie no cóż bede na drugi raz ostrożna z tym wiekiem...:D
Eee no spokojnie :) Przypuszczam ze na forum jest ciekawy przekrój wiekowy. Wiadomo, że nikt nikogo o wiek nie pyta ale myślę, że są tu i bardzo młode osoby i takie trochę starsze też ;) i to mi się podoba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.