Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
E tam...się nie pruje, tylko zszywa dwa kawałki na dzień zastanawiając sie po 5 razy czy to aby na pewno te kawałki. Trudne wyzwanie ale jaki efekt!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Miałam sukienkę Karen taką sama ja Eva Longoria na rozdaniu jakiś tam nagród.
Czy była taka ekskluzywna hmm... NIE za takie pieniądze powinien być lepszy materiał.
Strasznie i było gorąco, moja szła z USA wzięłam L'ke w razie czego by zwęzić Ale była idealna, strasznie zaniżone numerów ki.


________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkich muszę przeprosić ,ze sie nie odzywałam-praca,praca i praca:zly:.Ta czerwona sukienkę przyniosła mi klientka do przeróbki.
To nie moja niestety:(.Ale miałam chociaż przyjemnosc ja pomacać :rotfl:Byla na niej cena 215 euro-szczerze nie wiem czy tyle warta.
Duzo klientek przynosiła mi tez sukienki Ted Baker- przepiękne zwłaszcza zeszły sezon.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miałam sukienkę Karen taką sama ja Eva Longoria na rozdaniu jakiś tam nagród.
Czy była taka ekskluzywna hmm... NIE za takie pieniądze powinien być lepszy materiał.
Strasznie i było gorąco, moja szła z USA wzięłam L'ke w razie czego by zwęzić Ale była idealna, strasznie zaniżone numerów ki.



Tu sie zgodzę.Strasznie dziwna rozmiarówka
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
w Gdyni w Klifie otwierają ponoć pierwszy w Polsce sklep Karen Millen,
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ciekawe cięcia tych sukienek!
Nie sposób przejść obojętnie!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
pójdę do tego sklepu poprzymierzam jak leżą, popatrzę z jakich tkanin są uszyte, może coś mnie zainspiruje
sukienki są świetne,

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.