Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no to powiem wam, ze jak zaczelam robic z 2 instrukcji to zarowno z jednej jak i z drugiej ( w j. rosyjskim) ugrzezlam w 1 momencie no i lipa.... mam zrobiona konstrukcje w polowie, bo nagle pojawia sie jakis punkt i nie wiadomo slad sie wzial i jak go oznaczyc, czy moze mi ktos poradzic , w ktorej ksiazce bylaby rozpisana ta konstrukcja spodni meskich? moze wybiore sie do biblioteki i popatrze sobie.
Lamiglowki konstrukcyjno-lingwistyczne chyab mi nie wychodza ;//
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak Ci się nie spieszy to będę jutro szyć takie spodnie dla klienta, to poproszę córkę żeby robiła w odpowiednim monecie fotki i opiszę to i zamieszczę tutaj w odpowiednim wątku, nauczyłam się tego od cioci, która miała praktykę zawodową u krawca męskiego, leżą rewelacyjnie za każdym razem :) Postaram się do niedzieli wieczór umieścić wpis.
Magda w zwiazku z tym ze poleglam w walce z konstrukcja spodni, moglabys mnie w wolnej chwili poratowac jakims opisem? robilam jak dotad az 2 konstrukcje, wiec cos tam mi swita, aczkolwiek malo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też czekam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam jeden wykrój spodni nie są to takie tradycyjne garniturowe, ale tata mój w takich chodzi i szyłam mu tego dużo, wykrój mam z czasopisma które już nie drukują "101 porad"
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a jest do tego konstrukcja czy to jest gotowy wykroj?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
gotowy wykrój na wzrost 182 i pas 86 :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Broń Boże nie wyrzucaj!
Zdaje się, że będzie na mnie jak znalazł ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to ja jestem chetna na ten wykroj, on jest w pdfie czy jak?

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.