Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem pewna , to jest ta książka:hura::hura::hura: . Na prawdę do tej pory nie spotkałam się z nią na aukcjach - żadnych. Niemożliwe że dopiero teraz pojawiła się na allegro. Wielki zbieg okoliczności. Temat wywołany do tablicy
--- Ostatnio edytowane 2012-02-28 18:19:16 przez jolka68 ---
Powodzenia :)
We wstępie autor napisał że są zmiany i poprawki, w stosunku do pierwszej książki, którą napisał-czyli być może to Twoje wydanie było wcześniejsze?

P.S. Ja mam na imię Anna (jak w stopce!)


--- Ostatnio edytowane 2012-02-28 20:07:36 przez amatorskieSzycie ---
Dziękuję Ci Aniu. Rzeczywiście nie czytałam uważnie. Pozdrawiam
Dam znać jak tylko wygram licytację

--- Ostatnio edytowane 2012-03-02 00:19:18 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam tą książkę :)

--- Ostatnio edytowane 2012-03-01 23:57:51 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://allegro.pl/kroj-i-modelowanie-odziezy-meskiej-1966-r-i2164573941.html
czy to nie ta książka? Jest smoking i modelowanie na różne typy figury?
Vide: spis.
Kupiłam tą książkę :hura::hura::hura: Zapłaciłam za nią aż 13,50:D. Mogłam nie znaleźć tej książki, ponieważ była ona wydana dla rzemieślników a może coś w formie pracy dyplomowej (nakład tylko 500 egz pisana pismem maszynowym i technicznym i przedrukowana) a nie dla szkół, więc jest unikatem - pewnie znaleziona gdzieś na strychu. Teraz po prostu zwykły przypadek Aniu że znalazłaś ją na allegro, Dzięki wielkie za pomoc


--- Ostatnio edytowane 2012-03-02 00:02:34 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://allegro.pl/kroj-i-modelowanie-odziezy-meskiej-1966-r-i2164573941.html
czy to nie ta książka? Jest smoking i modelowanie na różne typy figury?
Vide: spis.
Kupiłam tą książkę :hura::hura::hura: Zapłaciłam za nią aż 13,50:D. Mogłam nie znaleźć tej książki, ponieważ była ona wydana dla rzemieślników a może coś w formie pracy dyplomowej (nakład tylko 500 egz pisana pismem maszynowym i technicznym i przedrukowana) a nie dla szkół, więc jest unikatem - pewnie znaleziona gdzieś na strychu. Teraz po prostu zwykły przypadek Aniu że znalazłaś ją na allegro, Dzięki wielkie za pomoc


--- Ostatnio edytowane 2012-03-02 00:02:34 przez jolka68 ---
Jolka zeskanuj czy jak .... ! ! !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
właśnie to robię . Chętnie podzielę się nią z zainteresowanymi :) Jak tylko skończę skanować , dam znać . Książka ma 165 stron . Na razie mam 50 stron, skanuję ją w formacie PDF. Fred na pewno Ci ją prześlę. :luzik:

--- Ostatnio edytowane 2012-03-19 13:49:03 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
właśnie to robię . Chętnie podzielę się nią z zainteresowanymi :) Jak tylko skończę skanować , dam znać . Książka ma 165 stron . Na razie mam 50 stron, skanuję ją w formacie PDF. Fred na pewno Ci ją prześlę. :luzik:

--- Ostatnio edytowane 2012-03-19 13:49:03 przez jolka68 ---
I to jest wspaniałe !!! :hura::hura::zacieszacz::hura::hura:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też się ustawię pokornie w kolejkę po książkę jeśli można :)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Żebyś nie musiała jej wysyłać wrzuć ją gdzieś najlepiej na dropboxa i tam udostępnij :) a dropbox jest tu http://db.tt/WbxfPuJ2


--- Ostatnio edytowane 2012-03-19 15:37:15 przez Fred ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ręce mi opadły :(:(:( Siedziałam kilka godzin nad skanerem aby w jednym pliku zapisać książkę. Książka ma 165 stron. Podczas skanowania na monitorze komputera pokazała się informacja "błąd skanera" a była to właśnie niezapisana jeszcze strona 164. I najgorsze, że nic nie dało się już z tym zrobić(zapisywałam ją w formacie PDF jako jeden dokument). Łudziłam się przez chwilę,że jak nie wyłączę skanera to da się z tym coś zrobić, ale niestety ..... brak mi słów
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czym (jakim programem) się posługujesz - może uda się coś wymyślić, by zabezpieczyć się przed takimi przypadkami...
Próbowałaś czegoś w tym stylu?

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.