Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wyśmiejcie mnie ale szukam odpowiedzi na pytanie : czym się różni renderka od coverlocka i które lepiej kupić na domowy użytek?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie wyśmiejcie mnie ale szukam odpowiedzi na pytanie : czym się różni renderka od coverlocka i które lepiej kupić na domowy użytek?
Też się nad tym zastanawiam, bo jest jeszcze rendelka:-S
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coverlock jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym i zajmuje mniej miejsca niż 2 osobne maszyny. Lidl oferując owerloku 4-nitkowe za 500 lub 600 zł wystawia człowieka na pokuszenie. Lepiej odłożyć na markowego coverlocka. Ale do tego trzeba mieć przekonanie, że będziemy szyć przez wiele lat i nie rzucimy hobby w kąt.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.

--- Ostatnio edytowane 2016-10-14 12:57:46 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Coverlock jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym i zajmuje mniej miejsca niż 2 osobne maszyny. Lidl oferując owerloku 4-nitkowe za 500 lub 600 zł wystawia człowieka na pokuszenie. Lepiej odłożyć na markowego coverlocka. Ale do tego trzeba mieć przekonanie, że będziemy szyć przez wiele lat i nie rzucimy hobby w kąt.
Dziękuję za odpowiedź! Rzeczywiście sama prawie bym się pokusiła na owerloka, który ostatnio był w lidlu. Jednak emocje mi opadły. Nad kupnem mojej obecne stebnówki poświęciłam 3 miesiące szukania, porównywania i czytania opinii w całym internecie, również na stronach obcojęzycznych. Nie zawiodłam się! Poszukiwania zaczynałam od najniższych cen, potem wyposażenie i trwałość. Pomimo tego, że moja maszyna nie należy do tanich, to jestem z niej bardzo zadowolona. Teraz musi i ona na siebie zarobić a potem spokojnie wg moich potrzeb padnie los, czy to będzie owerlok, czy coverlock, sama nie wiem. Co do owerloków, to już pojęcie o nich mam, jeszcze muszę wczytać się o coverlockach... :rotfl:
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.