Wersja do druku

166 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Sukienka i mi bardzo przypadła do gustu. Będziesz w niej super wyglądać. A w czym tkwi problem z przyszyciem podszewki?
Ah generalnie nie lubię wszywać podszewki - bez względu czy to sukienka, żakiet czy spódniczka ;)

Raz jeszcze dziękuję za miłe słowa. Sukienka sprawdziła się w 100%. Bardzo dobrze się w niej czułam, nic nie uciskało, nie gniotło. Polecam z czystym sumieniem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus po prostu brak mi słów, sukienka wyszła prześlicznie. Piękny materiał, wykończenie profesjonalne.
Chciałam Ci jeszcze droga Sus powiedzieć, że jesteś bardzo piękną kobietą i idealnie pasuje do Ciebie ta sukienka, chodzi mi o kolor. To chyba fryzurka na ślub- według mnie pasuję do Ciebie idealnie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak spojrzałam na fotkę to pomyślałam
"O Boże, jak Ty jesteś szczuplutka..."
a ja nie wiem jak się zabrać za ponadprogramowe zimowe kilogramy...:(
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny az mi mowę odjęło jak Was przeczytałam. Dziękuję, jest mi ogromnie miło słyszeć takie miłe słowa :)

Monko fryzurka faktycznie próbna do ślubu, jestem z niej bardzo zadowolona i chyba jeszcze raz poproszę żeby mnie tak fryzjerka na kolejne wesele poczesała :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja również dołączam do pochwał. Sukienka wyszła bardzo ładnie. Wybrałaś ciekawy materiał. Ja bym na taki pomysł nie wpadła. Tak naprawdę często mam problem z wyborem materiału.
Ja też powoli zaczynam myśleć o sukience na wesele znajomych, ale chyba jednak coś kupię. Po pierwsze mam mało czasu na szycie, a po drugie jeszcze niewystarczające umiejętności.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No Suzanko , na tym zdięciu wyglądasz jak delikatny kwiatuszek. Sukienke dobrałaś perfekcyjnie do swej figury ,i urody.No i te dodatki- klasa.......bardzo mi się podoba.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cudo sukienka. I pięknie leży na ciele.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna sukienka,taka prosta a za razem z klasą.Gdybym ja miała taką figurę(tylko pomarzyć).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienkę już widziałam wcześniej na Twoim blogu :) Świetna :D
________________________________________________________
Miłośnik smoły bez mleka to fan minimalizmu, do życia podchodzi na serio..
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, jeżeli Ty jesteś na tej fotce we własnej osobie, to tylko paść na kolana przed takim "zjawiskiem". Szczęśliwy Twój partner, że będzie miał za towarzyszkę życia taką piękną istotę. Życzę Wam wszelkiej pomyślności !!!
A sukieneczka na właścicielce jest super !!! Wielkie dzięki !!

166 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.