Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyrzucić szafkę zapchaną materiałami albo włóczkami??? No nigdy-przenigdy! :rotfl:

Bo tak to u mnie wygląda. Gdzie nie spojrzeć - tekstylia ;-) Ewentualny złodziej po otwarciu trzeciej szuflady wybiegłby z krzykiem! :rotfl:

Ania
No to sposób na złodziei (nie daj boże).

Moja maszyna stoi na kuchennym stole, druga w szafie ale będzie stała pod stołek jak ją tylko rozgryzę
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też marzyłam o takiej starej maszynie, na pedał.
I kupiłam :zacieszacz:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I reszta zdjęć.

Zdjęcia z aukcji. Stan rzeczywiście fantastyczny! Brakuje mi jeszcze paska napędowego. Jest kilka stopek w komplecie.

Teraz poluję na instrukcję, bo nie wiem co i jak ;)

Wypadałoby ją przeczyścić, ale boję się rozkręcać :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ajajaj!
Ależ cudna!!
Na pewno pięknie... PACHNIE!
Serdecznie gratuluję takiego nabytku - będzie można nacieszyć oczy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na razie muszę ją bronić przed dziećmi ;)
Ale chociaż pokręcić pedałem sobie muszą ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ cudenka pokazujecie. To nie to samo co te plastiki dzisiaj. Moja mama miała kiedyś takiego starego łucznika z całą skrzynią, fajna sprawa to była cały ten podręczny majdanek było gdzie schowac i wszystko pod ręką.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne naprawdę, tyle lat a wciąż zachwycają, taki ponadczasowy design i trwałość... robione żeby trwało...
Avatar użytkownika
Administrator
Wiola maszyna ejst CUDNA!! Prawdziwy rarytasik!! Od rana siedzę i przeglądam allegro w poszukiwaniu starej i zadbanej maszyny. Tak się marzy Łucznika mmojej mamy :> Dark - coś TY NAROBIŁ wym wątkiem :beczy:

Chyba wybiorę się do Inter-Komisu i zerknę czy tam nie mają starych maszyn. I w tym roku wreszcie wydobędę z piwnicy maszynę mojej babci!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanko odkopuj tę maszynę!

Ja też długo na swoją polowałam. Ale jak ją zobaczyłam to normalnie widziałam jak mi mówi KUP MNIE!
No i nie mogłam się oprzeć.

Dark masz rację - pachnie taką starością :)
Wyczytałam jeszcze, że jesteś pasjonatem SF (tak jak ja ;)) i tak sobie myślę, że jak kiedyś na prawdę ten rozbłysk na słońcu będzie i cała elektronika padnie, to ja na swojej nożnej maszynie wciąż będę mogła szyć ;):D

Sprawdziłam sobie po numerze seryjnym - pochodzi z 1930 roku. Niesamowite. To jak wehikuł czasu, jakby przenieść się o te prawie 100 lat wstecz. Fantastyczne uczucie :)

--- Ostatnio edytowane 2012-04-03 13:04:43 przez Wiola99 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
coś TY NAROBIŁ
:)
Ja...
...
... przepraszam... :)

Ale czytając Twój wpis zadumałem się.
Bo popatrzecie.

Jeśli przyjąć, że miarą wartości człowieka jest ilość dobra, którą generuje, to jesteście nieocenieni!
Nie tylko porzez Wasze piękne uszytki, zachwycające nas, lub zachwycające bardziej, o ile komuś dane było otrzymać więcej talentu od pozostałych i potrafi go spożytkować.
Ale!
Wszyscy bez wyjątku, poprzez swoje dobre emocje w komentarzach, dajecie radość każdemu tutaj twórcy.

To... może...
Może i ja coś tam malutkiego wygenerowałem? :)
Bo czyż jest coś piękniejszego na tym świecie, jakieś większe dobro, niźli rozkochana kobieta? :)
(już nikt nie musi wnikać, że w maszynie.......)
pochodzi z 1930 roku. Niesamowite. To jak wehikuł czasu

Ale pięknie to powiedziałaś!!!

Pozdrawiam na dobry dzień! :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.