Wersja do druku

42 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam pierwszy raz coś z jedwabiu. Długo się czaiłam, zanim zaczęłam. Udało mi się w pasmanterii kupić igłę 60, użyłam też jedwabnych nici. Nie było źle, ale przy obrzucaniu zapasów chyba z 5 razy nitka mi się zaplątała i musiałam obciąć i na nowo nawlekać.
Jak Wam się widzi? Trochę workowata, choć wzięłam za mały na mnie rozmiar (36), ale chciałam coś prostego, bez zapięcia. Miała być jeszcze z rozciętym dekoltem, jak sukienka w Burdzie z tego wykroju, ale w trakcie szycia zrezygnowałam. Obawiałam się, że dekolt, i tak już szeroki, całkiem się rozlezie.
Bluzka - Burda 12/2011
Spódnica ołówkowa - Papavero

--- Ostatnio edytowane 2012-06-25 11:00:24 przez AgaM ---

--- Ostatnio edytowane 2012-06-25 11:07:47 przez AgaM ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jaki piękny jedwab! Gdzie kupiłaś?? Drogi był? Jestem zachwycona. Prosta bluzka a jak ciekawe wygląda :) Jak dal mnie bardzo OK :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Sus:)
Kupiłam w sklepie Natan, o którym pisałam w wątku o sklepach. Był w promocji (15,50 za 0,5m). Kupiłam 1 m, dali 1,2m, więc długi rękaw wyszedł (był ciut dłuższy nawet, ale skróciłam).
Jest bardzo miła na ciele. Ciekawa jestem, co będzie po praniu.
Avatar użytkownika
Administrator
W piątek kupiłam 1,5 m jedwabiu ale u nas był po 11 zł za 1 m ;) Z tym, że jest to jedwab włoski lub niemiecki. Ale bardzo ładny, lekko mieniący się. Chciałabym uszyć z niego bluzkę z papavero ale mam uraz do jedwabiu i boję się, że coś "sknocę".
Ale ten Twój to bardzo, bardzo mi się podoba. Muszę zerknąć do tego sklepu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wzięło mnie na torby. Jedna na prezent, druga wreszcie dla mnie.
Szara uszyta ze spódnicy na wagę (ok. 3,50zł), podszewka z koszuli męża (prezent, czyli 0zł). Nieźle się namyślałam, nakombinowałam, bo pierwszy raz tak wszywałam zamek i robiłam takie kieszenie.
Nadają się do wyjścia na ulicę?
Przy okazji stara (szyta ileś kg temu) sukienka z Burdy.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
letnia, bez zamka, na prezent
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no pewnie że się nadaje, super!!
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Administrator
Nadają się jak najbardziej :) Aga zauważyłam ze przejawiasz wielkie zdolności do szycia toreb, płaszczy oraz ciuchów dla męża :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za akceptację.

Sus, jakoś może niedowiarek jestem, ale nie bardzo mi się widzi, że za 11 zł jedwab jest naturalny, a nie jakiś wiskozowy czy coś.
Avatar użytkownika
Administrator
Dzięki za akceptację.

Sus, jakoś może niedowiarek jestem, ale nie bardzo mi się widzi, że za 11 zł jedwab jest naturalny, a nie jakiś wiskozowy czy coś.
Ja też nie wierze ze to naturalny :) ale jak będę to podpytam.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
AgaM bardzo ładnie szyjesz, obejrzałam wszystkie Twoje prace, które tu pokazałaś, odszyte pierwsza klasa, gratulować :)
________________________________________________________

42 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.