Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie,
szukam kogoś we Wrocławiu kto uszyje mi sukienkę ze zdjęcia. 1,5 roku ktoś na allegro wystawiał własnie takie jak chcę i szył na miarę. Niestety, tych aukcji już nie ma a ja nie wiem który to był sprzedawca.

Na allegro cena tej sukienki wynosiła 200 zł i właśnie w takiej muszę się zmieścić. W pracowniach krawieckich wychodziło z materiałami ponad 300zł.

Potrzebuję kogoś dla kogo uszycie takiej sukienki nie będzie problemem (chodzi o umiejętności) oraz pomoże mi znaleźć i dobrać tanio materiały (hurtownie, allegro itd).

załączam zdjęcie podobnej z H&M, różnica jest taka, że ta jest na ramiączkach a mi zalezy na 'gorsecie' w kształcie serca. Wydaje mi się, że największy problem to zrobienie tej halki, żeby dół się ładnie unosił..

Jeżeli ktoś z was potrafi ją uszyć, uzna że cena nie jest zbyt wygórowana i zdecyduje się mi pomóc, proszę o kontakt.

Zdjęcie:
http://i2.pinger.pl/pgr493/e6d4fc58001d1a9b4b4b036d/f4acc5c300.jpg

Pozdrawiam serdecznie!

--- Ostatnio edytowane 2012-07-23 21:36:05 przez NoWitam ---

--- Ostatnio edytowane 2012-07-23 22:18:45 przez NoWitam ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :) uszycie takiej sukienki to żaden problem, jeśli nie przeszkadza Ci że jestem z Katowic to mogę sie podjąć, cena spokojnie spokojnie zmieści sie w 200 a nawet mniej ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
przesyłam jeszcze swoje pf żebyś zobaczyła jak mniej wiecej szyje
www.agnesm86.maxmodels.pl
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję, ale znalazłam już kogoś we Wrocławiu :) ale jak coś to będę pamiętała :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
mogę polecić p. Monikę z ul. Szczęśliwej, szyje na miarę, bardzo dobry kontakt, widać, że to co robi jest jej pasją,
kontakt znalazłam na fb. https://www.facebook.com/polskiekrawiectwo?ref=hl

--- Ostatnio edytowane 2015-04-11 14:05:13 przez jenny27wroc ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jenny
1 post i juz reklame umieszczasz??????????????????
a poza tym widzisz kiedy ten post zostal napisany?

--- Ostatnio edytowane 2015-04-11 16:52:02 przez roksanitka ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.