Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:rotfl:Mam zaszczyt powitać imienniczkę
________________________________________________________
szycieeli
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ciepłe dni natchnęły mnie do zrobienia opasek :) Mam już dość czapek, ale o uszka wciąż trzeba dbać. Zrobiłam na szybkiego dwie. Pochwaliłam się przyjaciółce, a ona padła z zachwytu i poprosiła abym zrobiła jej jedną !! Po dwóch dniach wręczyłam jej beżowy warkocz (ostatnie zdjęcie). Sama mam podobny, tylko z grubszej włóczki.
Oh jakże to cudowne uczucie :)
W cztery dni zrobiłam kolorowy komin, luźno dziergany. Uwielbiam Go :)
I w końcu zrobiłam planowany od dłuższego czasu niebieski komin do kompletu do tuniko-swetra.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo udane dzieła! Kolorowy komin faktycznie szalenie oryginalny, bardzo ciekawa włóczka!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Patrzę na ten wątek i ŁAŁ! Z moim "oczko w prawo, oczko w lewo" dziergałabym to 3 lata! A tutaj takie piękne zawijasy i kolorki! Wygląda to naprawdę ślicznie!!
I opaskę w 2 dni zrobić.. jak dla mnie nieosiągalne!
:oklasky::oklasky: Brawo!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Komin jest przepiękny! Aż sama chętnie taki bym włożyła!

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zimnie dni i wieczory mają to do siebie, że w końcu mogę porobić na drutach :) w zeszłym tygodniu zaczęłam i skończyłam tył sweterka. w tym tygodniu mam plan zrobić przód a w następnym rękawy. Wzór ciekawy z Sabriny jesień 2013, jeszcze takiego nie widziałam. Opis wykonania oczywiście dla mnie enigmatyczny...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekny :kwiatek:
________________________________________________________
http://ksiezniczkawbryczesach.blogspot.com/

Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wzór faktycznie ciekawy, ale niezbyt trudny dla kogoś wprawionego. Czego nie rozumiesz? Mogę spróbować pomóc, jeśli chcesz, napisz do mnie. Czy obydwa zdjęcia pochodzą z gazety? mam wrażenie, że pierwszy wzór różni się od tego na drugim zdjęciu, ale może to tylko wrażenie spowodowane inna perspektywą.
V.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To znowu ja, Violina.
Dopiero teraz przeczytałam cały watek i obejrzałam wszystkie Twoje prace. Teraz też dopiero zauważyłam, że zaczęłaś go przed rokiem...:oczko: Tuniki piękne. Obie. W błękitnej szczególnie urzekły mnie wzory - uwielbiam warkocze i gruby ryż, niestety ze względu na moje gabaryty nie mogę ich wykorzystywać dla siebie.:bezradny: Ta druga z kolei jest w moich ukochanych ciepłojesiennych kolorach.... Piękne są. Poprzedni mój wpis odnosił się do tych zdjęć wrześniowych. Po tym co zobaczyłam teraz, nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz. Trzymam kciuki i czekam na następne zdjęcia.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Turkus jest przepiękny, ale piesek mnie urzekł jeszcze bardziej! hihi :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.