Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komin z kwiatkow bardzo ciekawy. Ze tez Ci sie chcialo, niby robienie kwiatkow to chwila moment, ale pozniej to pozszywac razem ... :oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O tak, kwiatki to chwila monent i są, ale zszywanie zajęło mi więcej czasu niż dzierganie. Radość osoby obdarowanej - bezcenna.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ostatnio spodobały mi się te szydełkowe kwiatuszki, bardzo fajnie wyglądają połączone w kominek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wcale się nie nudzę , a przynajmniej raz w miesiącu :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W temacie broszek: ciąg dalszy wykorzystywania resztek:) tym razem ze skróconych spodni.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
zawsze mogą sie przydać, jako mniejsze kawałki do różnego rodzaju ozdób
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zawsze podobały mi się tego rodzaju ozdóbki, tym bardziej, że teraz każdy stawia na oryginalność w stroju
Avatar użytkownika
Świeżynek
Broszki w postaci kwiatów są teraz jak najbardziej na topie, nawet na głowę się je przyczepia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale fajnie pracować w księgarni! Nie tylko z powodu czasu na robótki...
W pracy nawet o tym nie myślę! Gdy szef mnie czasem pyta, czy się nie nudzę, wiecie co mu odpowiadam? "Nie, nie nudzę się. Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi." :D Prawda jest taka, że w pracy często nie wiem co najpierw robić, nie mogę sobie zaplanować, rozłożyć pracy, bo mam bardzo "kreatywnego" szefa, który "umie wymyślać pomysły". Nie muszę dodawać, że realizują je inni, prawda? Nie, to nie jest temat na to forum. Pamiętajcie moje motto. Fajnie jest widzieć reakcję pytającego...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ale fajnie pracować w księgarni! Nie tylko z powodu czasu na robótki...
W pracy nawet o tym nie myślę! Gdy szef mnie czasem pyta, czy się nie nudzę, wiecie co mu odpowiadam? "Nie, nie nudzę się. Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi." :D Prawda jest taka, że w pracy często nie wiem co najpierw robić, nie mogę sobie zaplanować, rozłożyć pracy, bo mam bardzo "kreatywnego" szefa, który "umie wymyślać pomysły". Nie muszę dodawać, że realizują je inni, prawda? Nie, to nie jest temat na to forum. Pamiętajcie moje motto. Fajnie jest widzieć reakcję pytającego...
Kiedyś miałem taki zwyczaj, czy raczej odruch, że rozważałem sobie różne rozwiązania mrucząc do siebie pod nosem. I kiedyś jeden z szyszkowników zapytał mnie, czy się tak nudzę, że aż gadam do siebie?
Na co ja mu odparłem, że po prostu lubię czasem pogadać z kimś miłym i inteligentnym...:D
Obraził się na mnie śmiertelnie i już nigdy później nie usłyszałem od niego dobrego słowa.:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.