Wersja do druku

131 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super Indianin!
czasem w pasmanteriach, czy sklepach "wszystko po 1-2-5 zł" widziałam chyba pióra.
Albo Miotełki do kurzu - tylko, że piórka z nich są drobne i miękkie....
Albo oskubać indyka - teraz sezon ;) - północnoamerykańscy Indianie pióropusze robili z indyczych - nie orlich - piór

tutaj masz przykładowe obrazki (dla inspiracji):pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=aDTuTKfsCoGPswansNWPCw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCgQsAQwAA&biw=1280&bih=589]

--- Ostatnio edytowane 2010-11-25 11:09:55 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję Pajesiu ale tego dużo znalazłaś dziś muszę zamówić coś bo Miś marzy żeby dostać pióropusz i naszyjnik z kości od Mikołaja.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
To jest mało czasu, a indianin musi mieć pióropusz i Michałek wie czego chce. Powodzenia w kompletowaniu tego stroju. Ogromnie mnie ciekawi, jaki kostium będzie następny, za kogo Michałek będzie chciał się przebrać, a tu przecież idzie karnawał,czyli czas przebierańców. Czy coś już zdradził ? Podziwiam go , ma facet wyobrażnię....
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A teraz sukieneczka w rozmiarze 62 dla siostrzenicy na jeden z najważniejszych dni w jej życiu!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Do sukienusi kurteczka-płaszczyk również w rozmiarze62bo przecież zimno i mrozi......

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześlicznie,prawdziwy aniołek.:D:D,raczej aniołeczka malutka będzie.:D
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej jakie cudne! Ah ta koroneczka. Mała zapewne będzie wyglądać jak aniołeczek. A płaszczyk po prostu wymiata. Pięknie uszyłaś oba ciuszki :)
Aż się łza w oku kręci, że ktoś szyje dzieciaczkom ciuszki na chrzest czy roczek a nie kupuje gotowe.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten płaszczyk ech miodzio ,obejrzała bym się za nią na ulicy :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a mnie szczególnie rozczuliły te kokardki jaki zapięcie płaszczyka. Przepiękne :) Śliczny komplecik
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ale cuda !!! Szkoda,że moje dzieci już duże...
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz

131 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.