Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
CO to za materiał w paski i pieski oraz ten w czarne plamki ? Poproszę o szczegóły :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
CO to za materiał w paski i pieski oraz ten w czarne plamki ? Poproszę o szczegóły :)
Ten dalmateńczyk to welurek. Jest rozciągliwy. Natomiast pieski - powiem szczerze że nie bardzo wiem co to za materiał - jest taki delikatnie grubszy, jak pisałam - służył za zasłonkę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ewaruszki, czy wysłałaś do mnie paczkę? Pytam na forum, bo coś na priv cisza :-S
Przyszła, dzieki.

--- Ostatnio edytowane 2014-10-20 19:05:02 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ewaruszki, czy wysłałaś do mnie paczkę? Pytam na forum, bo coś na priv cisza :-S
Przyszła, dzieki.

--- Ostatnio edytowane 2014-10-20 19:05:02 przez Niteczka82 ---
Nie miałam dostępu do sieci przez kilka dni, ale cieszę się że doszło :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nici sprzedane hurtem, reszta dostępna. Ktoś coś? :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wracam z dodatkami, to co zostało chcę puścić dalej w świat i jestem otwarta na Wasze propozycje cenowe - serio serio :)
Zależy mi na miejscu w mieszkaniu nade wszystko, więc czekam na Wasze propozycje - SZALEJCIE!! :))
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hop hop
Avatar użytkownika
Świeżynek
polecam szczególnie flizelinę - kamelę z klejem. Ma szerokość ok. 30 cm.
Zapraszam!

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślałam, że już jej nie ma, a jaka cena za metr? To ta czarna?
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Myślałam, że już jej nie ma, a jaka cena za metr? To ta czarna?
jest i to całkiem sporo. Tak to ta czarna.
Cena za metr to 2 zł - jeśli mówimy i tej na 30 m szerokości, taśmy termoizolacyjne ?(ta biała i czarna) są po 1 zł/m.


--- Ostatnio edytowane 2015-11-25 09:50:12 przez ewaruszki ---

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.