Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No faktycznie jest to dziwne, ale w mojej gazetce, która jest roznoszona po mieście na stronie 24 widnieje overlock. Więc tutaj lokalnie wszyscy zainteresowani się dowiedzą. Może być tak że tylko tu jest overlock, ale trudno mi powiedzieć. Może się pomylili i wcale go nie będzie? haha... załamałabym się, bo właśnie przygotowuję dla niego miejsce ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Napotkałam właśnie na 2 recenzje TU i TU...
Na obydwu blogach najpierw jest post o tym, że maszyna jest naprawdę dobra, tak naprawdę jedynym przedstawianym minusem jest źle przetłumaczona instrukcja obsługi. Jednak po roku znajdujemy notkę o tym że dziewczyny musiały rozstać się z maszyną. Dostały zwrot pieniędzy.
Zastanawiam się czy wśród Was jest ktoś kto cieszy się już długo tą maszyną, czy wszystkie modele tej firmy po roku są do wyrzucenia?
Owerlok ogólnie jest świetny (na lepszego do tej pory nie trafiłam), a psują się w nim drobnostki - głównie plastikowe pokrętła.
Pieniądze zwrócono mi tylko dlatego, że owerlok zaginął w transporcie z serwisu. Byłam niepocieszona.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za opinię! Ja póki co mam problem z wyregulowaniem 2-nitkowego ściegu, ale pomału, mam nadzieje - dotrę do celu ;)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.