Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie!
Mam do Was dość szybkie pytanie, gdyż decyzję muszę podjąć do wieczora.
W Lidlu jest od jutra overlock SilverCrest za 499zł. Zastanawiam się czy warto go kupować.
Chyba że polecacie jakiś inny do 800zł?
Zależy mi na ściegu drabinkowym, ale wiem że to jest kwestia minimum 1500zł... Jest Łucznik 820 D-3 za 800zł, ale ma tylko 2 ściegi (drabinkowy i łańcuszkowy). A jednak ważniejsze jest dla mnie żeby nie rozciągał elastycznych materiałów powodując falowanie.

Ktoś miał overlocka z lidla? Marchewkowa na swoim blogu pisała że jej się zepsuł, dlatego nie jestem przekonana...
Proszę o rychłą odpowiedź!

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napotkałam właśnie na 2 recenzje TU i TU...
Na obydwu blogach najpierw jest post o tym, że maszyna jest naprawdę dobra, tak naprawdę jedynym przedstawianym minusem jest źle przetłumaczona instrukcja obsługi. Jednak po roku znajdujemy notkę o tym że dziewczyny musiały rozstać się z maszyną. Dostały zwrot pieniędzy.
Zastanawiam się czy wśród Was jest ktoś kto cieszy się już długo tą maszyną, czy wszystkie modele tej firmy po roku są do wyrzucenia?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tutaj masz całą dyskusję:

http://ekrawiectwo.net/board/thread/16295/overloc-silver-crest/?page=5#post-60484

Ja swojego jeszcze mam, ale jak na razie jest tak: 2 dwa oddane i 1 działający. Moim zdaniem za duże ryzyko. A długo cieszyć się nie mogłam, bo to była polska premiera tej maszyny. Jeszcze Jola ją chwaliła ale ona kupowała w Niemczech dla córki.

--- Ostatnio edytowane 2013-02-17 17:58:42 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O! Dziękuję serdecznie!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A możesz podesłać linka do gazetki, w której reklamują overlock? Przeglądałam gazetki i kurczaki nigdzie nie widzę sprzętu? To na 100% od jutra?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem jak to jest możliwe, ale sprawdziłam właśnie i w gazetce w internecie faktycznie nie ma overlocka. Nawet na stronie na której niby jest gazetka obowiązująca w konkretnym mieście go nie ma.
Natomiast mam w domu gazetkę, która wygląda i zawiera dokładnie to samo, z tą różnicą że produkty przedstawione na stronach 23-24 są skondensowane na jednej stronie, przez co cała strona 24 jest poświęcona overlockowi!
Może oferta na overlock dotyczy tylko Tarnowa i dlatego nie ma go w ogólnej gazetce?
Poniżej przesyłam skan z mojej gazetki.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może rzeczywiście overlock dotyczy tylko Tarnowa, albo koncepcja im się zmieniała...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W mojej gazetce jest napisane, że overlock jest od 21.02.2013 i ja się tego trzymam. Na stronie Lidla nie ma o tym ani słowa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie, na stronie ani słowa o tym nie ma, a jak jest maszyna do szycia to zawsze jest wyeksponowana.
Sprawdziłam i faktycznie jest w części gazetki gdzie na co drugiej stronie napisane jest "od czwartku 21 lutego", ale na tej konkretnej stronie nie ma tego znaczka. Jakoś tak dziwnie jak jest po prawej stronie taki napis :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
No właśnie, na stronie ani słowa o tym nie ma, a jak jest maszyna do szycia to zawsze jest wyeksponowana.
Bo może jest tak, że jak ma być w sprzedaży owerlok, to nie chcą jakoś tego wyraziście "ogłaszać" w gazetkach. Inaczej jest w przypadku maszyny do szycia. Dziwne to jest trochę.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.