Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Podforum INSTRUKCJE OBSŁUGI - MASZYNY powstało z myślą o użytkownikach, którzy nie posiadają instrukcji obsługi do swoich domowych maszyn, a chcieliby poznać i wykorzystać wszystkie możliwości danej maszyny.

Celem tego podforum jest zebranie i umieszczenie jak największej ilości instrukcji w jednym miejscu, tak aby nie było potrzeby szukania ich w sieci. Moim zamysłem jest stworzenie pewnego rodzaju bazy danych z instrukcjami maszyn do szycia.

Każdy nowy wątek jest opisany w następujący sposób:
* nazwa maszyny
* modele fabryczny

W danym wątku zamieszczam także informację z jakiej strony pochodzi instrukcja lub kto był tak miły i podzielił się nią z innymi :)

Większość instrukcji jest zapisanych w formacie pdf. Ewentualnie podaję link do strony z instrukcją.


Prośba dla miłych Forumowiczów i Gości odwiedzających forum!
Jeśli posiadacie instrukcje do swoich maszyn to proszę prześlijcie je do mnie – zostaną tutaj opublikowane. Pomagajmy sobie wzajemnie :) Mój adres e-mail: [email protected]

Mała rada:
Jeśli nie znalazłaś(eś) interesującej Cię instrukcji i masz problem z obsługą swojej maszyny, przeglądnij zamieszczone tutaj instrukcje, gdyż większość maszyn działa w niemal identyczny sposób! A w razie problemów śmiało pisz na forum – postaramy się pomóc :)

Pozdrawiam serdecznie!
Susanna


PS. Nie ma możliwości komentowania wątków, instrukcje zamieszczam tylko i wyłącznie ja, czyli ADMINISTRATOR forum.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Wątek jest zablokowany.