Wersja do druku

18 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
uwaga chwale się :jezyk_oko:

przyszła do mnie dziś paczuszka i siedzę i zacieszam :D gładkiej bawełny nigdy dość...ehhh zabieram sie zaraz do pracy:hura:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O, będzie tęczowy patchwork.

--- Ostatnio edytowane 2013-04-05 07:32:06 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla będzie wrzucać teraz nowy projekt codziennie :)

Czkamy czekamy!
Do mnie doszla dzisiaj stopka free motion i klei w spray'u. Będę po pracy kombinować :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oo testuj testuj :okok:

a teraz pracuje nie nad tęcza...ale nad gitarami :milczek:
wrzucę fotki ale nie tu:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ooo cicho się zrobiło ;) Vibeke6pewnie już kończy zszywanie :)
Martynior objada się ciastem u cioć i wujków
Ikka Ty- szyjesz coś???

a ja mam fazę na porządki w ogródku:milczek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No cicho, cicho - wiosna przyszła to wszyscy na zewnatrz uciekają. U nas w niedziele to prawie lato było, więc rowerki wyjechały na przejazdżkę.

Mam rozgrzebany mały projekt, ale jeszcze się nie będę chwalić.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pomocy!!!!!!!!:beczy:
Moje kwadraty się nie zeszły:wnerw:...jest kilka miejsc i nic już nie poradze...cholera jasna no nie ponaciagam (co prawda 3-4pasy rozpruje i jeszcze raz jakos pozszywam)...a najbardziej się wpieniłam, jak pokazuje męzowi całość a ten ostrzy oko i wyszukuje gdzie krzywo.....:dobani:, strasznie sie zdenerwowałam że się doszukuje:(...i mi podokuczał że linijki, noże i inne takie zakupiłam a nie umim równych kwadratow wyciac...no nie udalo się ale co tam nastepnym razem się bardziej przyłoże do ciecia...I teraz pytanie do Was dziewczyny...czy można pikować po liniach ale sciegiem zygzakowatym:mysli:...bo moze wtedy troche zatuszuję te nierównosci:bezradny:

pokażę troszku tylko się nie śmiać proszę z patałactwa;(

--- Ostatnio edytowane 2013-04-16 15:21:11 przez vibeke6 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miła kolorystyka, na pewno gotowa praca bedzie interesujaca.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
DZiekuje Natalia...ale przyznam szczerze, ze jestem lekko załamana, ze tak wyszło...trudno;(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomocy!!!!!!!!:beczy:
Moje kwadraty się nie zeszły:wnerw:...jest kilka miejsc i nic już nie poradze...cholera jasna no nie ponaciagam (co prawda 3-4pasy rozpruje i jeszcze raz jakos pozszywam)...a najbardziej się wpieniłam, jak pokazuje męzowi całość a ten ostrzy oko i wyszukuje gdzie krzywo.....:dobani:, strasznie sie zdenerwowałam że się doszukuje:(...i mi podokuczał że linijki, noże i inne takie zakupiłam a nie umim równych kwadratow wyciac...no nie udalo się ale co tam nastepnym razem się bardziej przyłoże do ciecia...I teraz pytanie do Was dziewczyny...czy można pikować po liniach ale sciegiem zygzakowatym:mysli:...bo moze wtedy troche zatuszuję te nierównosci:bezradny:

pokażę troszku tylko się nie śmiać proszę z patałactwa;(

--- Ostatnio edytowane 2013-04-16 15:21:11 przez vibeke6 ---
Bardzo ładna narzutka, to nie apteka i drobne nieścisłości są nawet wskazane;)

Nie denerwuj się, nikt tu się śmiać nie będzie ani wytykać drobnych nieścisłości - Małżowi powiedz, żeby sobie znalazł inne hobby (i że w każdym quilcie musi być błąd) - Ciebie ma wspierać i mówić, że jest pięknie i, że nie widać żadnych błędów (mój tak robi - serio).

A na poważnie to podejrzewam, że materiały były "niejednakowe" - ja miałam coś takiego przy narzucie dla chrześnicy - kolorowa bawełna była sztywna i ładnie się szyła, a biała była bardzo miła w dotyku, ale się ciągnęła przy szyciu i nie wszystkie wiatraczki się zeszły jak trzeba.

Jeśli rozprujesz kilka rzędów to przypnij sobie szpilkami w miejscach łączenia kwadratów (jeśli zaprasowywałaś szwy na boki to powinny Ci być łatwo) i spróbuj pomiędzy trochę naciągać tkaninę lub wdawać, powinno pomóc. A jeśli nie chce Ci się pruć to przepikuj zygzakiem lub innym ozdobnym wzorem i nikt tego nie zauważy, ja swoją pierwszą narzutę pikowałam po szwach ściegiem drabinkowym (który często "wyskakiwał" ze szwu i też tego nie widać).
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

18 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.