Wersja do druku

47 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to może ja nieśmiało :) pokaże moje jeszcze nie ukończone "dzieło"
bieżnik Zygzak brak mu tylko lamówki- muszę domówić materiał(zielony)- i będzie skończony :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zawsze kiedy widzę takie cudo, zastanawiam się ile czasu na to potrzeba.

Podziwiam i zazdroszczę :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
śliczne zygzaczki, koniecznie pokaż jak będzie ukończony, wyszedł rewelacyjnie.
nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy tutaj każdy może umieścić swojego patchworka? ja już pokazywałam swoją narzutkę w moim wątku ale jeśli jest stworzony specjalny wątek dla patchworka & Quiliting to ja wstawię kilka zdjęć i tutaj :)

--- Ostatnio edytowane 2013-03-09 19:46:15 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobrze zrozumiałaś :)
Nie ma co stwarzać osobnego topicu dla każdej z nas.. tak łątwiej będzie chwalićprace. A te powyżej są REWELACYJNE!
Bieżnik super! Wygląda bardzo profesjonalnie! I nawet jeśli na zbliżeniu pokazałaś, że minimalnie rogi się rozjechały to tego i tak nie widać. A efekt ogólny ze zdjęcia po prostu REWELA! :)

Az natchnienie mnie łapie!

A.N. a jakie wymiary ma ta narzutka? Bardzo fajne wiatraczki Ci wyszły! Ja właśnie planuję uszyć kołderkę/narzutkę ale boję się, że będzie trudno zszyć wszystko razem z wypełniaczem...
No i widzę, że kotek już przywłaszczył sobie dzieło zanim zostało w 100% wykońćzone ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior narzutka ma 150/160cm tak że dosyć duza jest;)
na pewno poradzisz sobie z wypełniaczem, jak fajnie pospinasz sobie szpilkami to już gładko pójdzie, tylko zwróć uwagę na wypełnienie jakiego chcesz użyć i na jego gramaturę, ja użyłam za cienkiego i pomimo że dałam dwie warstwy to mam wrażenie ze jeszcze jest troszkę za zimno na tę narzutkę, no to do dzieła :),
a kotek ma charakterek i jak zawsze musi zaznaczyć swoje terytorium;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
:oklasky: ja to myślałam, że takie prace to tylko w książkach (obrabiane w photoshopie) można zobaczyć a tu w "realu":zawstydzony:
Wyrazy szacunku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A.N a jaką gramaturę użyłaś? Bo chciałam sobie uszyć taką nie za grubą ale też żeby nie była cienizna kompletna :/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna wielkie dzieki za watek :kwiatek:

Jak juz mam gdzie to moze i ja sie pochwale. To jest moja pierwsza narzuta, mialam pomysl, zero doswiadczenia, malo teorii, no i z matematyka u mnie nie bardzo, wiec wyszla za krotka, ale i tak jestem z niej dumna niezmiernie. Wczesniej zrobilam tylko dwie poszewki na poduszki, patchwork ale bez pikowania - jak znajde chwile to je obfotografuje.

Kolory na zdjeciach sa troche przeklamane pierwsze i drugie zdjecie sa najbardziej zblizone do oryginalu, generalnie jest bardzo zieleniasta;)

________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jaka ladna
znowu zima,a tu prosze-wiosne widac :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Prace świetne, ikk - piękne kolory:)

47 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.