Wersja do druku

13 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
O właśnie o takie coś mi chodziło :) Super, coś takiego kupię :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U... widzę, że dzięki nam i Sus naszło na quilting ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i to słuszna decyzja :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
U... widzę, że dzięki nam i Sus naszło na quilting ;)
"naszło" to za dużo powiedziane ;) najpierw chciałam w ogóle uszyć podkładki i może przepikować i to wszystko ;) nie każcie mi zszywać tych małych trójkącików i kwadracików ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, od czegos trzeba zaczac, a tych trojkacikow wcale nie trzeba zszywac - mozna zszyc kwadraty i je ciachnac :rotfl: jak juz zaczniesz to sie zarazisz - to jak wirus jest :D
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D:rotfl: święta prawda

Ikk możesz mi pokazać jak będziesz miała czas coś przepikowanego ta nicią "niewidoczna" nylonowa. Jestem strasznie ciekawa jak to wygląda :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, podlaczam dwa zdjecia - jako ze nitka przezroczysta to niewiele widac :rotfl:
Na pierwszym zdjeciu widac koncowki tej nitki, a na drugim widac tylko dziurki po igle - prosze sie nie smiac mialo byc szycie po szwie, ale wyszlo jak zwykle :milczek:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A nie drapie ta nitka? Znaczy się czy ona jest podobna do żyłki czy mięciutka itd.? Bo powiem szczerze, że wygląda pozytywnie na zdjęciach :)

Kurcze.. pojechałam do sklepu i pocałowałam klamkę :beczy:
Wisiała kartka 'wracam za 5 minut' a zdążyłam zrobić zakupy do domu i pokręcić się chwilkę po innych miejscach i nic :/ Jutro mam wolne więc postaram się ich z rana złapać.

Mogłabym w sumie pojechać gdzieś indziej ale zawsze wszystko u nich kupowałam i jakoś tak mi się tam podoba bo to rodzinny sklepil... a poza tym pani zawsze daje mi zniżki i mają duży wybór nici, materiałów, dodatków, tasiemek i innych... i jak dużo się kupuje to jeszcze dają małe bonusy w postaci dodatkowejszpulki albo suwaka albo inne tego typu...

Trzymać kciuki, żeby otwate mieli jutro! :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
PS. Ikk... widzę, że ta przeźroczysta nitka to na jakimś nowym dziele widnieje :) Chwal się co żeśznowu zmalowała :)

Ja mam zamiar uszyć pokrowiec na mój tablet z załączonego materiału... Myślałam też, żeby popełnić jakiś koszyczek... tylko fizeline sztywna potrzebowałabym... :mysli:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikk oo wygląda to super -tzn. nic nie widać he,he,he, używasz na dole i na górze tej nici? Chyba też się skuszę bo efekt fajny. Aaa widzę że narzutka już prawie skończona :)
Martynior bardzo ładne te materiały :) szyj kobito szyj bo już się nie mogę doczekać :D
________________________________________________________

13 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.