Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam "mały" problem z moja "nową" starą maszyną. Kupiłam na aukcji używaną maszynę Pfaff komputerową. Zakochałam się w jej ściegach :). W opisie było zaznaczone, że maszyna jest uszkodzona-łamie igłę. Miałam cichą nadzieję, że to tylko przestawiona igielnica. Jednak rzeczywistość okazała się mniej delikatna :beczy:.
Igła czasami uderza w chwytacz, a czasami go blokuje. Załączyłam zdjęcia. Może ktoś ma pomysł, co może być powodem takiego stanu rzeczy. Zaznaczam, że chwytacz nie jest wyjmowany (tak mi się przynajmniej wydaje). Może ktoś zna dobrego specjalistę od maszyn w okolicach Zielonej Góry.
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii PROBLEMATYCZNIE.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sądząc po zdjęciach to wygląda na to że kosz chwytacza w który wkłada się bębenek ze szpulką wyskoczył z trzymaka kosza.Kosz chwytacza to strzałka czerwona, trzymak kosza strzałka niebieska.Miejsce zaznaczone strzałką czerwoną powinno być w miejscu zaznaczonym na niebiesko.Chodzi o to żeby podczas obrotów chwytacza kosz wraz z bębenkiem nie obracał się,do tego służy trzymak kosza.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za zainteresowanie. Maszyna już naprawiona-to była właśnie ta wada. Teraz tylko pozostaje mi 'zapoznać się' z nowym nabytkiem. Pozdrawiam.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.