Wersja do druku

51 stron: « < 32 33 34 35 36 37 38 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Niesamowite te sukienki lalkowe! Czyste fantasy :)
Pozwól, że zapytam, jak duże są te lalki które tak fantastycznie ubierasz? :)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mio cuda tworzą ręce Twoje!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na 16 stronie jest zdjęcie porównawcze moich obecnych lalek :)

http://ekrawiectwo.net/board/thread/66931/moje-male-ciuszki/?page=16
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczy, które tworzysz są przepiękne!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No dobrze, Mio! Nadeszła chwila prawdy - co tam zmalowałaś w tym Waszym elfim świecie, że Cię tu zesłali?
A te hafty - to robisz pajęczynką, czy "babim latem"?
No przecież nikt nie uwierzy, że jesteś stąd... :)
A skoro mieszkasz w zaklętej wieży - to po Ci ciuchy dla siebie? Wystarczy jedna suknia, bo przecież w bajkach suknie się nie starzeją i nawet po stuletnim śnie wyglądają olśniewająco! :)

Powodzenia na konwencie chyba nawet nie trzeba Ci życzyć, bo przyćmisz tych leniwców z reszty Świata!:okok:
Ale - na wszelki wypadek - ŻYCZĘ!!!:oklasky:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiasz, Ty jak coś napiszesz :D
Wykopali mnie, bo mi jedna suknia nie wystarczyła :D Co to za księżniczka, co w jednej kiecce śmiga XD

Na konwencie konkurencja pewnie będzie mocna, ale trzymajcie kciuki ^^
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ależ! Trzymamy!!! A jakże!!!
Twoje mistrzostwo jest bezapelacyjne i raczej ciężko mi sobie wyobrazić, aby ktoś miał tyle kunsztu, co TY!

Życzę Ci bajkowego zwycięstwa!:hura:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cztery dni temu przez całkowity przypadek dowiedziałam się o konkursie na największym ogólnoświatowym dollfowym forum. Konkurs z okazji dziesięciolecia forum. Co roku są rożne konkursy i zabawy urodzinowe w sierpniu, ale teraz całkowicie o tym zapomniałam. Z resztą w zeszłym roku też coś musiałam w tym czasie robić, bo także o tym zapomniałam i niestety nie zdążyłam. Teraz na szczęście się załapałam, bo dedline jest 23 sierpnia, miałam więc 10 dni na wykombinowanie ciucha. Poszło mi jednak o wiele szybciej. Temat to 'Decades of Fashion!' i trzeba było sobie wybrać jakąś dekadę od 1900-2000 i uszyć odpowiadający ciuch. Największym ograniczeniem było zużycie materiału, które różniło się w zależności od wielkości lalki, dla której się szyło. W moim przypadku lalka 1/4- czyli okolice 42cm, więc materiał 46cm x max. 1m szerokości, w tym trzeba zmieścić cały wykrój + ewentualną podszewkę i inne materiałowe ozdoby, oraz ograniczenie kwotowe do nie więcej, niż 10$ na całą stylizację. Pierwsze, co mi przyszło na myśl to tzw. flapper dress, nie wiem jak to po polsku się nazywa. Uszyłam i ozdobiłam ją w jeden dzień, wow.
Do zakończenia konkursu nie wolno mi jej nigdzie pokazywać, więc nie dodam zdjęcia, ale trzymajcie kciuki do końca sierpnia XD
Chciałabym zdobyć którąś z nagród, obojętnie którą, bo każda to lalka, choć pewnie jak co roku będzie dużo ślicznych ciuchów, więc i konkurencja ogromna. O wygranej decyduje głosowanie forumowiczów, a gusta są gustami...

Teraz nadal siedzę nad suknią, którą szyję na wyjazd. W tym przypadku nie mogę jej umieszczać na lalkowych forach i innych portalach, na których panoszą się dollfomaniacy, więc myślę, że spokojnie będę mogła się nią tu pochwalić nie czekając do końca października :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trzymam kciuki:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mijo, właśnie sobie looknęłam na Twoja stronkę....WOW!! Ja też trzymam kciuki.

51 stron: « < 32 33 34 35 36 37 38 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.