Wersja do druku

51 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skończyłam ^^
Z żalem- muszę to napisać- ale zrezygnowałam ze skrzydeł. Wczoraj po skończeniu czepka (cały dzień nad nim siedziałam) przeczytałam ponownie wytyczne. Podjęłam taką decyzję, ponieważ temat to: White Party! Moje skrzydła bardziej by się nadawały na bal, czy maskaradę jakąś. Bardzo mi ich szkoda, ale mówi się trudno. Nie pasowały by już do tematu. I tak w sumie postawiłam na stylizację raczej prostą, tyle, że zdobioną cekinami. Początkowo chciałam uszyć suknię bardzo zrobioną falbankami czy wyglądającą, jak uszytą z płatków, ale to już kiedyś robiłam i nie chciałam się powtarzać. Zrezygnowałam z tego pomysłu na rzecz bardziej subtelnych detali. Jako, że wszystko musi być białe, względnie kremowe, czy perłowe, zakupiłam cekiny i koraliki bezbarwne, ale z refleksem. Najładniej widać to w świetle dnia, lub w słońcu. Wtedy suknia lśni. Sama tafta także pięknie odbija światło potęgując cały efekt. Niestety zdjęcia tego nie oddają.

Całą suknię uszyłam z materiałów otrzymanych od Trinny, dziękuję :)





________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ożesz, toż to dzieło sztuki! :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
obłędna :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękna:oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
DECH ZAPIERA!CO ZA CUDO!!!!!!!Jestem pod wrażeniem!






Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję serdecznie ^^
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super!Bajkowe ciuszki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fantastyczne kreacje, po prostu małe-wielkie dzieła sztuki! Mogłabym oglądać godzinami, po prostu perfekcja :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To przecież niemożliwe żeby ludzka ręka uszyła takie maleńkie szwy z taka precyzją! Naprawdę przepiękna praca. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aire ona ma 47cm, więc lalka nie jest mała, tyle, że chudzinka z niej. Poza tym szyję na maszynie :) Nawet zaczęłam ostatnio obrzucać overlockiem lalkowe ciuchy, co nie jest proste.

Dziękuję za miłe przyjęcie tej sukienki.

Kilka dni temu oglądałam "Maleficent" i taka myśl mi przyszła do głowy- There is no magic in my life. Chciałabym tworzyć takie lalkowe kreacje, by odrobina tej magii była wyczuwalna dla tego, kto będzie na zdjęcie patrzył. Wiecie, takie rzeczy, na których widok na prawdę dech będzie zapierało, łezka się w oku zakręci. Czasami coś takiego odczuwam patrząc na dzieła innych ludzi. Coś bardziej kreatywnego od tego, co aktualnie robię, ale chyba muszę wznieść się na jakiś wyższy stopień wtajemniczenia.
Obecnie szyję proste ciuszki na wyjazd, nic ekstrawaganckiego.
________________________________________________________

51 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.