Wersja do druku

28 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Serdecznie gratuluję nowej maszyny. Witamy w rodzinie Husqvarny :)
Spódniczki słodziutkie, szczególnie ta pistacjowa bardzo mi się podoba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vanessa, to ile Ty sobie golnęłaś?ha,ha
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vanessa to nawet ja nie opiłam maszyny tak ostro :D Moniko jasna spódniczka nie jest podwinięta ściegiem owerlokowym,a w zielonej dół spódniczki to dół podkoszulka który był już oryginalnie obszyty:)Susanna czyżbyś miała kontakt z maszynami Husgvarna?dobrze byłoby wiedzieć czy dobrze zainwestowałam:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest nas kilka - posiadaczek Husqvarny. Ja mam Emeralda 116 i 183
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti czy jesteś zadowolona z maszyny jak długo już nią szyjesz?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti czy jesteś zadowolona z maszyny jak długo już nią szyjesz?
Emeralda 116 mam chyba z 5 lat, raz miałam ją w naprawie przez zablokowaną stopkę do falbanek, ale to nie była wina maszyny, więc można powiedzieć, że pracuje bezawaryjnie. Obecnie jest na urlopie, bo szyję Emeraldem 183. Zakochałam się w jej ściegach ozdobnych. Szyję na niej od roku i jestem zadowolona :D z obu!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, tak cierpliwość podczas szycia bardzo wskazana :). Ja troszkę się wyczerpała i wczoraj nawet nie tknęłam tego żakietu :( ech.
:D to ja się przyznam hihih w październiku ambitnie zaczęłam szyć taki żakiecik-kurteczkę dla córci i kilka razy kołnierz prułam a ostatecznie wciąż czeka na dokończenie;(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, tak cierpliwość podczas szycia bardzo wskazana :). Ja troszkę się wyczerpała i wczoraj nawet nie tknęłam tego żakietu :( ech.
:D to ja się przyznam hihih w październiku ambitnie zaczęłam szyć taki żakiecik-kurteczkę dla córci i kilka razy kołnierz prułam a ostatecznie wciąż czeka na dokończenie;(
A dzieci szybko rosną ;) Byleby córa nie przerosła kurteczki nim zostanie skończona ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha ja chyba wogóle jej nie mierzyłam tylko poleciałam wg standardowych rozmiarów jakie nosiła więc pewnie już po ptakach....aleeee TADAAAA mam młodszą córunię która jeszcze z rok musi na ten żakiecik poczekać więc jest szansa że zdążę:D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zawsze możesz postarać się o jeszcze młodszą....jak nie zdążysz przez rok uszyć żakieciku
________________________________________________________

28 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.