Wersja do druku

28 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym bardziej podziwiam :D I po raz kolejny znajduję potwierdzenie, że starsze maszyny były robione lepiej. Zazdroszczę Ci tego, że odważyłaś się uszyć płaszcz i zrobiłaś to świetnie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ogólnie płaszczyk bardzo ładnie Ci wyszedł i kolorek fajny szary, ale jeśli chodzi o guziki to mi jakos nie pasują /ale to moje zdanie, bo może Tobie i innym akurat sie podobają/ i chyba lepsze jest jednorzedowe zapięcie, bo wysmukla bardziej, a tak to sie czasem tworzy taki dwurzedowy prostokat z guzików, ale na Tobie może wygladac juz inaczej i jak wszystko sie Tobie podoba , to nie zwracaj uwagi na moje uwagi:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga aurin płaszczyk jest koloru fioletowego zdjęcie nie wyszło za ładnie wszystko przez mój aparat,jeśli chodzi o guziki to masz racę że jednorzędowe zapięcie wyszczupla sylwetkę ale mi się podoba tak jak jest jak mi się znudzi to po prostu wypruję jeden rząd guzików bo są one tylko jako dekoracja.Co do twoich uwag to przecież po to jest to forum żebyśmy wspólnie dyskutowali i oceniali a każdy przecież ma inny gust:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Edyto - jesteś żywym, tworzącym i działającym przykładem na to, że nie maszyna czyni mistrzem krawieckim!!! /Choć wielu osobom się tak wydaje :D/.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nooo, że to fioletowy, to bym na to nie wpadła:) a guziory własnie jakies takie fioletowawe, więc w realu wyglada na pewno lepiej:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czeremcha masz całkowitą racje maszyna nie czyni mistrzem krawieckim,wystarczy trochę chęci i zapału a ja myślę że wszyscy na tym forum to posiadamy:)Aurin strasznie mnie rozbawiłaś wypowiedzią że guziory jakieś takie fioletowe gwarantuję ci że w realu naprawdę wygląda lepiej nawet z tymi guziorami:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Muszę się pochwalić moją nową maszyną:-) W porównaniu za starą szyje się na niej fajnie, chociaż jeszcze nie całkiem ją wypróbowałam. Z braku czasu uszyłam tylko 2 spódniczki na nowej maszynie. Ta zielona jest przerobiona z T-shirtu w którym mój mąż nie chciał chodzić.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ważne że przetestowana i sprawdziła się w działaniu, spódniczki bardzo ładne ;-) Niezły nabytek :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Edytka, a mogłabyś coś więcej o tej nowej maszynie. Jakie ściegi, jakie stopki ma, jakie materiały uszyje. To napewno w książeczce będzie pisać, a i jaka cena.
Bo ja wiesz mam łucznika 23-letniego i nie wszystkie materiały dobrze szyje. A od kiedy znalazłam się w ekrawiectwie, to zaczęłam myśleć o tym, żeby kupić sobie nową. Nawet z początkiem kwietnia wzięłąm postanowienie, że co miesiąć będę wkładać do słoiczka po 50 zł, to po roku coś się uzbiera. Myślałam o Elnie, tutaj na forum ktoś pisał o takiej maszynie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ładniutkie te spódniczki!!
No i oczywiście gratuluję nowego nabytku - oby dobrze się sprawował!!

28 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.