Wersja do druku

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Moja córka ma pięć lat i każda rzecz do ubrania musi mieć kolor różowy więc gdy coś jej szyję staram się by było w innym kolorze :p
Edytko ja mam 28 lat a jak widzę coś w różu to się trzęsę... z radości :D nie no uwielbiam róż :D To nie zawsze mija z wiekiem. Ale pragnę zauważyć, że w czasach gdy przypadało moje dzieciństwo nie było zbyt wielu zabawek a jak były to napewno nie w kolorze różowym.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zaś mam bzika na punkcie koloru fioletowego właśnie kupiłam materiał na płaszcz właśnie w tym kolorze i nie wiem czy nie będzie za krzykliwy w najgorszym wypadku wyląduje w szafie:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajny płaszcz. Ja lubię fuksję i śmiem twierdzić, że bdb w niej wyglądam (jako bladolica brunetka:).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio uszyłam kilka rzeczy sukienkę, i wystarczyło mi jeszcze materiału na tunikę.
Żakiecik bo mam nadzieje że przyjdzie za niedługo wiosna. I z resztki materiału uszyłam spódniczkę dla mojej córki.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Edytko bardzo fajne ciuszki, moją faworytka jest sukienka z satyny z ozdobnym pasem :) Byle do wiosny (jak to mówią) :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Edytko bardzo ładnie szyjesz bardzo profesjonalnie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne rzeczy uszyłaś Edytko.:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Napracowałaś się Edytko,ale są tego miłe efekty!!!Widzę,że też spodobała Ci się taśma z cekinami tylko uważaj na pranie bo schodzi farba.Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za pochwały:)Droga Trinny dzięki za ostrzeżenie i tak będę pewnie prać ręcznie chociaż bardzo tego nie lubię.:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładnie szyjesz. Ja zapatrzyłam się na żakiet- z "zazdrością" :) na kołnierz. Bo ja właśnie szyję żakiet i mam problem z kołnierzem- już 2 razy go wszyłam i wyprułam coś się nie układa :(. Psychicznie przy nim chyba się wykończę.


28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.