Wersja do druku

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie uszyłaś ten strój Edytko!!!Dzieciaki mają z nami dobrze mogą mieć strój o jakim tylko zamarzą no nie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny masz rację dzieciaki mają z nami dobrze,ale reszta rodziny i znajomych też co chcą to uszyjemy tym bardziej że wraca moda na szycie i z tego się cieszmy:)
Avatar użytkownika
Administrator
Piękny strój, niby skromny ale te złote tasiemki wskazują, że to właśnie o Matke Boską chodzi a nie o inne kobiety ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem jak Wam, ale mnie się już zima znudziła i uszyłam córce wiosenny płaszczyk.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Wreszcie jakiś zwiastun wiosny :) I to bardzo pozytywny. Uroczy płaszczyk, podobają mi się takie fasony dla dziewczynek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudowny plaszczyk!!! Material pierwsza klasa!!! cudowny kolor i wzor- taki subtelny:) no i wiosna pelna para!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładniutki.:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za miłe słowa uznania:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo mi się podoba,właścicielce pewnie też!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja córka ma pięć lat i każda rzecz do ubrania musi mieć kolor różowy więc gdy coś jej szyję staram się by było w innym kolorze :p

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.