Wersja do druku

11 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak ktoś ma ochotę na zakup tanich materiałów od użytkownika BAHbKA_u_MAHbKA to nalezy się spieszyć {...}
Też pod wpływem tej wiadomości kupiłam tkaniny (ze 40 metrów, znowu...). Ale okazuje się, że od teraz tkaniny sprzedaje córka tej kobiety. Konto to chyba tkaniny_od_Eliny, ale przyznam że popatrzyłam po wypowiedziach tej pani i zraziłam się. Nie można kupić po metrze, bo pani nie opłaca się ucinać. Ja kupuję przeważnie 2-3 metry, a po 1 m to miałam w paczce najnowszej dwa kawałki. Ale chamskie zachowanie i wrzucanie na czarną listę osób, które nie wiedziały, że u tej pani nie wolno kupować tkanin - zraża. Na pewno nie kupie u niej, chociaż ceny i tkaniny są identyczne - nawet, jeżeli pojawi się dzianina swetrowa, na którą poluję i trochę jej już kupiłam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Faktycznie, to są te same tkaniny, co u Wańki.

Ja też mialam ochote sobie nakupowac, ale na szczecie poszlam po rozum do glowy. Tyle lezy w szafie, ze juz miejsca nie ma na kolejne, a jak pojade do nowo otwartej hurtowni materialow niedaleko mnie, to i tak sie na cos napalę. Tylko ,że ceny tam takie, ze wcale nie przypominają tych w hurtowni...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety tym razem nie będę chwalić. Po raz kolejny zrobiłam zakupy u BAHbKA_u_MAHbKA. Ponieważ widziałam, że niektórzy się skarżą na źle ucięte tkaniny (mniej niż zamawiane), to sprawdziłam dokładnie ostatnie zamówienie. Niestety jest ono niekompletne, a na maile sprzedawca nie odpowiada. Dodam, że chodzi niestety o najdroższe z oferowanych przez sprzedawcę tkanin, a mój ból jest podwójny, bo zamawiałam je dla kogoś. Telefon również milczy i nie ma szans, żebym się dodzwoniła.

Myślę, że to moje ostatnie zakupy w tamtym miejscu. Kupiłam tam parę fajnych tkanin, ale po tej akcji i po chamskich odpowiedziach na moje maile, gdzie dopytywałam o szczegóły tkanin - mam już dość. Do reklamacji potrzebny jest paragon, którego ja NIGDY nie otrzymałam od tego sprzedawcy. Jeżeli jednak ktoś ma ochotę zakupić tam jeszcze coś - odradzam serdecznie dzianinę sweterkową, którą czasem można upolować w kuponach: jest sztywna, kiepskiej jakości i oczka są na tyle spore, że widać przez nie wszystko. Pani sprzedająca może być z siebie dumna, że straciła klientkę, która każdorazowo zamawiała u niej towar za c.a. 250 zł i kończy z polecaniem jej znajomym (nie otrzymałam jakieś 10% zamawianych tkanin).


Dziewczyny - czy znacie sprzedającego przez allegro, który wysyła próbki tkanin i dzianin? Bo do tej pory kupowałam na ślepo i ostatecznie musiałam szyć coś innego niż zamierzałam, ale ok - cena bardzo niska. Wolę jednak trochę dopłacić w trakcie właściwego zamówienia, ale mieć możliwość obejrzenia próbek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nieustająco polecam sprzedawcę z allegro e-ABCTekstyliaPL
Ostatnio kupowałam tkaniny i dostałam 4mb tkaniny, której nie zamawiałam. Napisałam maila i odpowiedziano mi, że mogę ją przesłać, za zwrotem kosztów wysyłki; oczywiście zaproponowałam, że kupię (phi tam odsyłanie!) tylko niech napiszą po ile to i jaki ma skład.
Dostałam odpowiedź, że to wiskozowa krepa i mogę zatzymać kupon - własnie z niego powstał mój - pokazywany na blogu - garnitur!!
Często zamawiam po 1 szt, czyli po pół metra tkaniny :P
Kontakt jest dobry i zawsze wątpliwości są rozwiązywane szybko i na korzyść klienta!
Tkaniny są dobrej jakości i myślę, że nie byłoby najmniejszego problemu z próbkami :)
Po prostu bomba! :)
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
PIEGATEX:okok: Można poprosić o próbki, z reguły są to tkaniny, których nie ma na allegro. Tkaniny do tanich nie należą, ale obsługa super. Jeżeli zamawiam to dla siebie i koleżanek, przy większych zakupach (ale nie wiem od jakiej kwoty) darmowa przesyłka i jakiś gratis. Kiedyś pani dopatrzyła się, że tkanina ma skazę, dostałam znacznie większy kupon i pasującą do tego wełenkę na żakiet. Bardzo dobry kontakt i cierpliwość do klienta.
Przy zakupach w składzie bławatnym też można poprosić o próbki wybranych materiałów, przysyłają.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piegatex ma zainfekowaną stronę internetową, więc nie mogę nic u nich zobaczyć :P

O e-ABCTekstyliaPL słyszałam wiele dobrego, o ile pamiętam to chyba oni mają tkaniny sprowadzane z włoch i soczyście intensywne dzianiny (niedostępne stacjonarnie chyba w żadnym sklepie). Czy też można u nich dostać próbki?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja zawsze wchodzę przez allegro, bo strona PIEGATEXU i tak tam odsyła, a inne materiały od nich kupuję właśnie na podstawie próbek.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
O e-ABCTekstyliaPL słyszałam wiele dobrego, o ile pamiętam to chyba oni mają tkaniny sprowadzane z włoch i soczyście intensywne dzianiny (niedostępne stacjonarnie chyba w żadnym sklepie). Czy też można u nich dostać próbki?
o RETY NIE MÓW! BO SIĘ SKUSZE NA ZAKUPY ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o RETY NIE MÓW! BO SIĘ SKUSZE NA ZAKUPY ;)
A nie, skłamałam nieświadomie. To nie oni, koleżanka mi kiedyś mówiła i zapomniałam nazwę firmy. Wiem, że to się chyba Natan nazywało, widziała w ich ofercie masę kolorowych dzianin - przed kupieniem powstrzymał mnie brak ciemnozielonego :P Może ktoś wie o jakiego sprzedawcę może mi chodzić...?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mrufka: SMARTLY, jeszcze od nich nie kupowałam (chyba) ale jest tam jedna dwustronna wełna ze znakiem woolmak, niestety buraczkowo-zgniłozielona :zalamka:

--- Ostatnio edytowane 2011-08-03 15:29:15 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

11 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.