Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :)
Pewnie jak większość osób tutaj lubię szyć i haftować. Niestety zabiera to sporo czasu, a świadomość ze na maszynie tę samą pracę można wykonać 10 razy szybciej i dokładniej dodatkowo mnie zniechęca do ręcznego jej wykonania :( Postanowiłam więc kupić sobie maszynę i zabrać się wreszcie do pracy. Zwłaszcza, ze teraz właśnie nadarzyła się ku temu dobra okazja, a mianowicie muszę odnowić jak najmniejszym nakładem kosztów kilka rzeczy. Jest to między innymi stara kanapa- taka złożona z podłużnych poduszek w pokrowcach- i właśnie takie pokrowce chciałabym uszyć.
Czytałam już wasze propozycje maszyn dla początkujących. I stąd moje pytanie:
Która maszyna pozwoli mi na zszywanie grubych materiałów?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
http://ksiezniczkawbryczesach.blogspot.com/

Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niestety nie stać mnie na tamte maszyny. Ich ceny zaczynają się od ponad 1000 zł :(
Są może jakieś tańsze modele, które są w stanie zszyć grubszy materiał? Nie mam na myśli jeansu, choć fajnie byłoby mieć możliwość przerabiania spodni ;) Pokrowce chciałam zrobić z materiału grubego, ale nie twardego czy gęstego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rozumiem wiesz co ja tez mam maszyne co szyje raczej cienkie materialy i jak szyje np derke to drze z przerazenia czy da rade ( ale daje )
kiedys szylam wszystko co jest grube ( jeans, filc, skay) na starym singerze takim bez zasilania elektrycznego chodzilo mi tylko o scieg prosty wiec nie bylo problemu , moze poszukaj takowego :D
________________________________________________________
http://ksiezniczkawbryczesach.blogspot.com/

Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poszukaj porządnej używanej maszyny z lat 70-80.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupienie starej maszyny nie bardzo wchodzi w grę, bo przez to ze nie widziałam jeszcze nigdy wnętrza maszyny na oczy, to ktoś mi bez problemu będzie mógł wcisnąć zepsuty sprzęt :<
Wasze maszyny dają sobie radę z szyciem zasłon? Bo tak sobie myślę, ze od biedy mogłabym te pokrowce z takiego materiału zrobić ;)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.