Wersja do druku

294 strony: « < 214 215 216 217 218 219 220 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibi: wielokrotnie brałam głęboki oddech, liczyłam powoli do ... żeby nie komentować artykułów tego pana, nazywającego siebie m. in. dziennikarzem. W poprzednim moim poście też nie komentowałam jego poczynań.
Obiecałam to sobie i będę się tego trzymać.
Ufff... jak dobrze, że nie jestem w tym sama :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapadła wymowna cisza...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
:boisie:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochane mój mąż zgodził się na kupno nowej maszyny do szycia ;p
Więc za nim się rozmyśli muszę działać hehe
Dlatego bardzo was proszę o radę mam 4 typy co o nich sądzicie ?

Łucznik Marta
Łucznik Zofia
Łucznik Anna
Singer 8280

Nie zależy mi na wymyślnych cudach. Zależy mi by była nie za głośna, łatwa w obsłudze i bez awaryjna w miarę możliwości ;p
Łuczniki wymienione omijaj. Nowe)Łuczniki to ZUO. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
To tak dla rozładowania napięcia - czy dacie wiarę, że w Warszawie działa agencja ochroniarska pod tytułem ZUOM? :) (Zakład Usługowy Ochrony Mienia).:)
Mają chłopaki dystans do swojej roboty...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
co do łczników moja babcia ma i sobie chwali ale to łucznik z lat 70-80 więc stary polski dobry sprzęt :-) jeśli chodzi o nowości ja kupiłam sobie juno e1015 i jestem zadowolona maszyna bardzo wygodna (ramię do szycia rękawów czy nogowek sprawdza się świetnie :-) ) jasno objaśnione ściegi szycia, wstępne krawcowe sądze że mogły by być zadowolone :-) ja jestem gdyż cena i funkcjonalność maszyny są na prawdę bardzo dobre, ja polecam juno e1015 :-D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skasowałam tekst, bo wyszły mi cuda.

--- Ostatnio edytowane 2014-12-07 23:16:46 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
poraziłaś moje piękne oczęta:nerwus:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
co do łczników moja babcia ma i sobie chwali ale to łucznik z lat 70-80 więc stary polski dobry sprzęt :-) jeśli chodzi o nowości ja kupiłam sobie juno e1015 i jestem zadowolona maszyna bardzo wygodna (ramię do szycia rękawów czy nogowek sprawdza się świetnie :-) ) jasno objaśnione ściegi szycia, wstępne krawcowe sądze że mogły by być zadowolone :-) ja jestem gdyż cena i funkcjonalność maszyny są na prawdę bardzo dobre, ja polecam juno e1015 :-D
Pierwszy raz spotkałam się z określeniami: "ściegi szycia" i "wstępne krawcowe".
Napiszę ten tekst tak, ja zrozumiałam:
Co do Łuczników: moja babcia ma i sobie chwali, ale to Łucznik z lat 70-80, więc stary, polski, dobry sprzęt. Jeśli chodzi o nowości, kupiłam sobie Juno e1015 i jestem zadowolona. Maszyna bardzo wygodna (ramię do szycia rękawów czy nogawek sprawdza się świetnie), jasno są objaśnione ustawienia i przeznaczenie ściegów. Sądzę, że początkujące krawcowe mogą być zadowolone. Ja jestem, gdyż cena i funkcjonalność maszyny są naprawdę bardzo dobre. Polecam Juno e1015.

Można go jednak odczytać następująco:
co do łczników moja babcia ma. i sobie chwali, ale to łucznik z lat 70-80, więc stary. Polski, dobry sprzęt, jeśli chodzi o nowości, ja kupiłam sobie juno e1015. i jestem zadowolona maszyna. bardzo wygodna (ramię do szycia rękawów i nogawek sprawdza się świetnie), jasno, objaśnione ściegi, szycia wstępne. krawcowe sądzę, że mogłyby być zadowolone. Ja jestem. gdyż cena i funkcjonalność maszyny są bardzo dobre. polecam. Juno e1015.

Dwie wersje do wyboru. Nie wiem, co autor miał na myśli.
Kolejna osoba pisząca jak jej się podoba. Litery, znaki przestankowe dla niej nie muszą istnieć. To po co pisze, skoro nie zależy jej na tym, aby być właściwie zrozumianą?
Czy pisanie z zachowaniem podstawowych zasad jest wymaganiem przekraczającym możliwości osoby uważającej się (na pewno) za inteligentną?

--- Ostatnio edytowane 2014-12-07 23:38:49 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2014-12-08 09:17:38 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
poraziłaś moje piękne oczęta:nerwus:
Ach, Roksi! W końcu pokaż ONE! :)
Błękitnymi są, jakby niebo o zaraniu? A może zielonymi, jak stawik porosły rzęsą?
A może orzechowo-złociste?
A może czarne, jak noc listopadowa?
POKAŻ!!!!!!!!!!!
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

294 strony: « < 214 215 216 217 218 219 220 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.