Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny i chlopaki:)
Szukam info o tej maszynie, szukam przemyslowej renderki do sciegow wykonczeniowych i ozdobnych i teraz pytanie czy dwuiglowka mi wystraczy czy potrzeboje trojiglowki?? Kto pomoze? Moze jest cos co jeszcze piwinnam wiedziec? Dwuigliwka to scieg drabinkowy z gornym przeplotem a trojigliwka to tez lancuszkiwy czym to sie rozni??
Pozdrawiam
Dorota:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Renderka dwuigła służy do wykańczania np koszulek polo itp,więc chyba nie jest to ścieg ozdobny.
Ścieg ozdobny powstaje przy rozstawie trzyigłowym i z górnym przeplataczem.
Lepiej wybrać rozstaw igieł trzyigłowy z przeplataczem górnym,ponieważ jak zajdzie potrzeba szycia dwoma igłami to wystarczy wymontować jedną igłę i mamy dwuigłówkę a jak trzeba będzie szyć ściegiem łańcuszkowym to zostawiamy tylko lewa skrajną igłe i mamy ścieg łańcuszkowy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzieki za wyjasnienie a diradzila bys mi jakiej renderki piwinnam szukac? Rozumim ze trzyiglowa z gornym przeplotem tylko jaki to moze byc model?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widziałem też renderkę z czteroma igłami i górnym przeplataczem firmy ,,SIRUBA''.
Niestety nie pamiętam modelu maszyny.
Dzisiaj np. ustawiałem renderkę ,,KANSAI SPECJAL'' model WX-8803D na szycie szlufek.
Według mnie to dobra maszyna bo tylko z taką miałem do czynienia.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzieki myszek za szczra odpowiedz:)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.