Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich - to mój pierwszy wpis na forum. Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu maszyny, wybór ograniczyłam już do dwóch marek Brother i Singer (może jeszcze Elna), początkowo przeznaczyłam fundusz w wysokości ok 600 zł, ale im dłużej się zastanawiam tym lepszą maszynę chcę kupić i aktualnie to +/- 1.200 zł. potrzebuję maszyny dla średnio zaawansowanej osoby, głównie do domowych potrzeb (nie zarobkowych - przynajmniej na razie), ze ściegiem overlockowym, do szycia grubych i cienkich materiałów, z kilkoma ściegami ozdobnymi, automatyczną dziurką, cichej i w miarę niezawodnej . Mam na oku Brother'a: NV 10A, MS4 NT, DS-120, XL5700 oraz Singer'a:7469 (91 ściegów ? - to chyba szaleństwo, ale ma fajne dziurki z oczkiem), 7465, 6180 i jeszcze kilka, ale chyba i tak już za dużo podałam - trochę obawiam się maszyn z elektroniką - podobno dość często się psują - może ktoś ma jedną z wymienionych lub zupełnie inną ale fajną - prośba o pomoc w wyborze zanim mój fundusz urośnie do naprawdę niebezpiecznych rozmiarów :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.