Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Lepiej żebyś się z nią zaprzyjaźniła. Nie kpię. Mój mąż do dziś śmieje się, że na studiach rozmawiałam z rapidografami, ale nigdy nie zalały mi kalki ;)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
laik da radę? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Da. Na pewno. Trzeba tylko chcieć i próbować.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A dlaczego nie. Każdy tutaj, nie ważne jaki tytuł posiada, zaczynał od poplątanej nitki, połamanych igieł i pokłutych palców.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
I od mnóstwa przekleństw.

Anno81 - wiesz jaki problem mają Roksanitka i BlueGun?

Bo na pęczki jest tu postów od ludzi, którym nie chce się przeszukać forum i pogłówkować samemu. Ograniczyć swój wybór do DWÓCH maszyn i zapytać, która lepsza i dlaczego.

Widzisz, żeby przejrzeć i porównać uczciwie cztery typy maszyn trzeba na to poświęcić przynajmniej ze 20 minut w cudzej sprawie. I wkurzające jest, że jest się o to nagabywanym średnio cztery razy w tygodniu - tylko dlatego, że komuś się NIE CHCE poświęcić tych samych 20 minut na przejrzenie forum we własnej sprawie.

I przy tym okazuje się, że wystarczy jedna kpiarska i dana "od czapy" odpowiedź /przepraszam, Aga, chyba czujesz, o co mi chodzi/, żeby pytajacego zadowolić.

Do tego dochodzą inne posty w innych dziedzinach, ale pochodzące również od osób, którym się NIE CHCE.

To czemu się dziwić, że nam też się może NIE CHCIEĆ i zaczynamy mieć z tym PROBLEM?

A potem wystarczy
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Szukałam, ale widać nie nazbyt dobrze... myślałam że trafię na życzliwych ludzi, chętnych do pomocy... ja zawsze chętnie pomagam nie licząc nigdy czasu...
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
tu sa sami zyczliwi ludzie
ale jak ktos wchodzi na chwilke to kolejny raz nie chce mu sie szukac i tracic czasu zeby komus poszukac idealnej maszyny
to Wam szukajacym powinno sie chciec szukac
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
My bardzo chętnie pomagamy. Bardzo.

Wiele razy pomagaliśmy nie dostając nawet zwykłego "dzięki", bo komuś się nie chciało ponownie zajrzeć do swojego wątku...

Posiedź tu trochę, poobserwuj, pobądź po prostu - a szybko dowiesz się, dlaczego może nam się czasem nie chcieć...

Jeśli ktoś pisze: pomóżcie wybrać, bo już sama nie wiem, bo maszyna A ma to, a maszyna B ma tamto, chciałabym szyć to i tamto, zależy mi na takich funkcjach albo ściegach, albo - jestem początkująca i nie wiem, na co zwrócić uwagę, co to znaczy funkcja A , co znaczy funkcja B, czy brak którejś w czymś przeszkadza...

To znaczy - że ktoś pokazał swoje zaangażowanie. Że włożył pewien wysiłek - nie tylko polegający na wpisaniu na allegro "maszyna do szycia" i założeniu filtra "500 zł". Że jest jakaś szansa na to, że moje 20 minut nie będzie zmarnowanym czasem. Kolejne 20 minut tego dnia. Bo nie jesteś jedyną osobą poszukującą...

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
1) To forum jest pełne informacji oraz życzliwych i chętnych do pomocy osób (o czym się niejednokrotnie przekonałem) ale to info ciężko będzie znaleźc jeśli na jeden wartościowy temat będzie przypadało 10 tematów w stylu " Cześc , co myślicie etc..." Wartościowe informacje zostaną dosłownie zalaneeee.

2) Chwała Ci za to że chcesz szyc , tworzyc. Świat potrzebuje ludzi którym się chce coś robic.

3) Byłoby jeszcze lepiej gdyby Ci się chciało dokładnie przeszukac forum / netu w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytania. Prawie na pewno gdzieś są.

4) Nie ma ? Więc zadaj pytanie w już istniejącym wątku. Na 95% takowy tutaj istnieje. Trzeba tylko poszukac.

Uff... To tyle mojego wymądrzania się. Prawdę mówiąc chyba wyczerpałem mój limit gadania na ten rok :milczek:

A może by tak Suzanna zrobiła Hokus-Pokus i temat "Jaką maszynę wybrac" został "przyklejony" u góry strony + większa czcionka + jakiś walący po oczach kolor tła ?
Hę ?
Zawsze , coś tam to trochę pomoże...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Singer 4423. Mam , używam. Zaj....ta maszyna :D Dużo zniesie i wybaczy - tylko że to już było pisane tutaj w kilku miejscach.:)

--- Ostatnio edytowane 2013-12-11 21:05:35 przez BlueGun ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aniu czuję, czuję. Ale wybór nie był od czapki:)





--- Ostatnio edytowane 2013-12-12 10:08:06 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.