Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Panie Żonaty posłuchaj powyższych rad - bo to są szyjące osoby i ich wiedza pochodzi z praktyki, a nie z reklamy :)
Silver Crest z Lidla jest b. dobrą maszyną - dowodem na to, że amatorki szycia, a i bardziej doświadczeni szyjący (i to nie tylko kobitki) urządzają na nie polowania w sklepach, bo nie ma jej w stałej ofercie sklepu, tylko pojawia się co jakiś czas.

Gdybyś nie znalazł już tej maszyny w Lidlu, to z kolei - tez polecana tutaj - maszyna Singer heavy Duty

Polecam Singera 4423. Mam ją od ok.2 m-cy. Jest super.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Panie Żonaty posłuchaj powyższych rad - bo to są szyjące osoby i ich wiedza pochodzi z praktyki, a nie z reklamy :)
Silver Crest z Lidla jest b. dobrą maszyną - dowodem na to, że amatorki szycia, a i bardziej doświadczeni szyjący (i to nie tylko kobitki) urządzają na nie polowania w sklepach, bo nie ma jej w stałej ofercie sklepu, tylko pojawia się co jakiś czas.

Gdybyś nie znalazł już tej maszyny w Lidlu, to z kolei - tez polecana tutaj - maszyna Singer heavy Duty

Polecam Singera 4423. Mam ją od ok.2 m-cy. Jest super.
Tak, tak kup a jak się żona znudzi to odkupię bo sama się nad nią zastanawiam ;)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Panie Żonaty posłuchaj powyższych rad - bo to są szyjące osoby i ich wiedza pochodzi z praktyki, a nie z reklamy :)
Silver Crest z Lidla jest b. dobrą maszyną - dowodem na to, że amatorki szycia, a i bardziej doświadczeni szyjący (i to nie tylko kobitki) urządzają na nie polowania w sklepach, bo nie ma jej w stałej ofercie sklepu, tylko pojawia się co jakiś czas.

Gdybyś nie znalazł już tej maszyny w Lidlu, to z kolei - tez polecana tutaj - maszyna Singer heavy Duty

Polecam Singera 4423. Mam ją od ok.2 m-cy. Jest super.
Tak, tak kup a jak się żona znudzi to odkupię bo sama się nad nią zastanawiam ;)

Agusia! Powalił mnie Twój pragmatyczny stosunek do całokształtu! :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:cwaniak:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
@evcia1 czyli chyba wydam więcej :) choć wolałbym mniej

@agaaffek hmmm :) cwianiactwo się szerzy :P

@reszta jak radzicie mi z lidla to spróbujcie ją dostać, byłem wczoraj w moim lidlu i Pani mnie wyśmiała...tak więc...a na tchibo.pl też już nie ma więc....dziękuję za takie rady....kup gwiazdkę z nieba...nie możesz dostać? hmmm to taką radę tylko mam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miałam się nie wtrącać, ale jak czytam takie wypowiedzi, to nóż mi się w kieszeni otwiera.

Byłeś w swoim Lidlu - faktycznie się biedaczek naszukałeś. Wystarczy odrobina chęci i czytania ze zrozumieniem, a dowiesz się, że na maszyny jest urządzane polowanie i szybko znikają ze sklepów, ale w mniejszych miejscowościach, albo w mało uczęszczanych można je dostać jeszcze czasami miesiąc po tym, jak była dostawa. Wystarczy podzwonić i może się okazać, że parę kilometrów od Twojego domu taka maszyna jest. Co do Singera Heavy Duty, to przeczytaj jeszcze raz post Wiedźmy Domowej, albo użyj wyszukiwarki. A jeśli jesteś mądrzejszy od wszystkich tutaj, to kupuj Łucznika i nie pytaj nikogo o radę.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@evcia1 czyli chyba wydam więcej :) choć wolałbym mniej

Kocham moją żonę i mogę trochę wydać :)
Chcesz, żeby żona pokochała szycie, czy od razu ma się zniechęcić? Nawet jeżeli będzie miała jakieś problemy z ustawieniami maszyny, to na tym forum jest kilka użytkowniczek np.Singera. Na pewno chętnie pomożemy.
Więc nie marudź i marsz do sklepu :jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
@reszta jak radzicie mi z lidla to spróbujcie ją dostać, byłem wczoraj w moim lidlu i Pani mnie wyśmiała...tak więc...a na tchibo.pl też już nie ma więc....dziękuję za takie rady....kup gwiazdkę z nieba...nie możesz dostać? hmmm to taką radę tylko mam
Zonaty,

dla chcacego nie ma nic trudnego!jest takie madre przyslowie! !

no ale skoro rady forumowiczow nie wystarcza to ja mysle ,ze najlepiej bedzie jak sie forumowicze zrzuca na wypasiony sprzet, poswieca cenny przedswiateczny czas na szukanie i zakupienie maszyny, pojada na poczte i maszyne zonie wysla z przypiskiem "od dziadka Mroza":dokuczacz:

Sorry! nie moglam sie powstrzymac! nie trawie, jak ktos zamiast podziekowac pisze bezsensowne posty i ma jeszcze pretensje:glupek:

a teraz juz :milczek: i milej dalszej dyskusji

pozdrawiam Masza
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
@evcia1 czyli chyba wydam więcej :) choć wolałbym mniej

@agaaffek hmmm :) cwianiactwo się szerzy :P

@reszta jak radzicie mi z lidla to spróbujcie ją dostać, byłem wczoraj w moim lidlu i Pani mnie wyśmiała...tak więc...a na tchibo.pl też już nie ma więc....dziękuję za takie rady....kup gwiazdkę z nieba...nie możesz dostać? hmmm to taką radę tylko mam
Widzisz, można krótko zatrzeć ręce tak jak ja i można wytłumaczyć to inaczej.
Kupując Singera uszczęśliwisz co najmniej dwie osoby:

Swoją Żonę bo:
- spełnisz Jej marzenia
- kupisz dobrą (mam nadzieję) maszynę, która od razu nie zniechęci jej do szycia
- przekonasz Ją, że ma hojnego, wspaniałomyślnego męża
- jak zacznie szyć to z pewnością i dla Ciebie coś popełni

Siebie bo:
- Żona będzie Ci wdzięczna i będzie Cię wychwalać po wszystkich znajomych i nie tylko wychwalać
- uszyje Ci coś
- przez jakiś czas masz problem z głowy
A gdyby (czego absolutnie nie życzę) jednak był to słomiany zapał zawsze możesz stwierdzić - A nie mówiłem?

O dostępności maszyn z Lidla była tu mowa: polowanie jak za PRL
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
@agaaffek post wymiata :) i najkonkretniejsza odpowiedź. Bardzo za nią dziękuję i pewnie na tą maszynę się zdecyduję. Choć wolałbym inne oznaki wdzięczności od żony ;P Jak chociażby uprasowane rzeczy :D

@hejterzy....nie przeżywajcie jak stonka okres bo to nie okres na stonki ani biedronki.

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.