Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam !
Kupię maszynę do szycia ważne aby była sprawna.Musi mieć regulację długości i szerokości ściegu i regulowany docisk stopki ,mile widziane stare sprawne łuczniki :)
Licze ,ze ktos ma jakas maszyne ,ktora wcale nie uzywa ,badz praktycznie wcale i zastanowi sie i mi ja sprzeda u mnie chociaz nie bedzie zbierac kurzu i bede o jia dbal ,oliwil :) kwota jaką mogę wydac to 200 zl(tyle dam rade wygrzebac :( )
Prosze o napisanie w komentarzu co to za maszyna i cena jaka kogos interesuje ,a reszte dogadamy na priv
Aaa jeszcze prosze o jakies foto :)

Licze ,ze ktos ma jakas maszyne :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Moja babcia ma do sprzedania łucznika. Rzadko używany. Zaraz dam zdjęcia.
________________________________________________________
◄║█║BRAK SYGNATURKI║█║►
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tak jak mówiłem maszyna rzadko używana, ale na chodzie. Dodatkowo instrukcja i akcesoria. Zdjęcia:



--- Ostatnio edytowane 2013-12-29 23:22:30 przez ♦Brak_Nazwy♦ ---
________________________________________________________
◄║█║BRAK SYGNATURKI║█║►
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ile za nia?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
120 zł
________________________________________________________
◄║█║BRAK SYGNATURKI║█║►
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zastanowie sie,musze jeszcze to przemyśleć,a mogę poprosić o przeszycie troche sciegow i zrobienie zdjecia szmatce na ktorej one beda (po obydwu stronach) A moze ktos inny jeszcze ma jakas oferte dla mnie? :)



--- Ostatnio edytowane 2013-12-30 08:14:44 przez piotrm210 ---
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ile za nia?
120 zl ,to chyba warto? :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piotrze, to już o lepszą okazję nabycia maszyny trudniej.Radzę nie zastanawiać się tylko ja brać, jeżeli oczywiście jest na chodzie.Pozdrawiam
Teresa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jednak podziękuje za tę maszynę ,bo jestes nowym uzytkownikiem ,a ja nikogo nie przeswietle ,maszyna nie ma orginalnej podstawy i mysle ,ze 120 zl to za duzo jak za taka maszyne w takim stanie.Bez obrazy :)

A ja nadal czekam na inne propozycje :D wolę kupic od zaufanych forumowiczow niz od nieznanego sprzedajacego :)
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Może nie ma oryginalnej podstawy ale jest w dobrym stanie, jest tylko lekko przykurzona bo stała nieużywana w szafie, babcia mówi że wszystko w niej działa. Maszynę sprzedaje tylko dlatego, że ma drugą taką. Ale rozumiem, że wolisz kupić od forumowicza, który jest tu dłużej ode mnie. Pamiętaj tylko, że każdy był kiedyś na tym forum nowy. Nowy nie znaczy oszust. Co do ceny tej maszyny to można negocjować.

--- Ostatnio edytowane 2013-12-30 12:51:40 przez ♦Brak_Nazwy♦ ---
________________________________________________________
◄║█║BRAK SYGNATURKI║█║►

2 strony: 1 2 >

Wątek jest zablokowany.