Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek, na forum nie znalazłam nic o tych maszynach.
Stoimy przed poważnym zakupem maszyny do szycia ciężkiego z potrójnym transportem. Chcielibyśmy się zamknąć w kwocie 3500 zł brutto. Niestetey jest to pierwsza maszyna przemysłowa tego typu i w zasadzie zakładam że dużo możemy nie wiedzieć. Po długich tygodniach analiz Pan z jednej firmy polecił mi maszynę TYPICAL GC6-7 lub GC0628 z silnikiem energooszczędnym (sugerując się naszym budżetem). Czy moglibyście polecić mi ten model? Zależy mi żeby maszyna spisała się na długie lata a ewentualne koszty eksploatacji były niskie. Proszę o rady za co będę niezmiernie wdzięczna. Aha.. maszyna ma być stosunkowo cicha i nie budzić sąsiadów w bloku ;)
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Przy wyborze maszyny przemysłowej podstawą jest , do czego ma być wykorzystana, tu nie ma uniwersalnych maszyn. Dopiero gdy wiemy co ma być szyte, dobieramy do tego zadania maszynę. Wymienione maszyny mogą być bardzo dobre do określonych zadań, a do innych to totalna porażka.

Ps. zakup na długie lata w tym przedziale cenowym nowych maszyn jest możliwy tylko w przypadku umiarkowanej/małej eksplatacji maszyny.

--- Ostatnio edytowane 2014-04-25 22:20:25 przez bogdan ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.