Wersja do druku

25 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
GRATULUJĘ GRATULUJĘ GAŁGANKU!Stworek cieszy oko:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie fajne..nie mów mi o siedzeniu po nocach! Dziś spałam 2,5godzinki, bo spòdnicę szkolną dziecku szyłam na już i książki oprawiałam...padam na nos.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:kwiatek: Iwi :) Dzielna Mamuśka :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję wszystkim :)
Łuska gryki może służyć jeszcze do wielu innych rzeczy... Zabawki akurat strasznie ciężko się nią wypełnia, ale jak widać jest to wykonalne. Pestka wiśni jest urocza, ja się w niej zakochałam. Jest bardzo wdzięcznym materiałem. Tylko pamiętajcie, że pestka do wypełnień musi być specjalnie obrobiona. Inaczej spleśnieje :/
Niebawem zaprezentuję najnowszy wytwór pestkowy, już uszyłam, muszę tylko sfotografować... :)
Padam na twarz. Jutro wielkie porządki. Czas otwierać pracownię :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tylko nie zapomnij o nas :(
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w życiu !
Jesteście tak mili, i tak Was polubiłam, że to niemożliwe. Zawsze na kogoś można tu liczyć. Lubię tu być (czytać i pisać ) !!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gałganek, zdawaj sprawozdania co i jak...
sama chciałabym jakąś działalność otworzyć, ale chyba jeszcze nie dojrzałam...i powodzenia!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Powodzenia! :) a stworek uroczy.
Pokaż jak urządziłaś pracownię :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już kończę przygotowania do otwarcia. Długo strasznie to trwa, ale gdzieś po drodze się rozchorowałam trochę poważniej. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Wiele rzeczy w pracowni robię "na szybko" przyznaję się, więc nie jest tu jeszcze tak jak ma być. Jednak pracę trzeba w końcu zacząć, a jestem w tym sama, więc cieszę się z tego co mam. Już niebawem obiecuję Wam pokazać.

Teraz jednak, chcę pokazać moje ostatnie uszytki zabawkowe. Dla najmłodszych - jak zwykle :) Sowa, jest z różnych materiałów, i ma szeleszczące, odstające skrzydełka.
Nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej kolorowo. Jeśli chcecie więcej zdjęć, wiecie gdzie szukać ;)
Pozdrawiam !
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Genialne sówki :)
________________________________________________________

25 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.