Wersja do druku

25 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na początek chciałabym Wam pokazać, sukienkę jaką jakiś czas temu uszyłam...
Zaznaczam, że jest to moja pierwsza sukienka.... więc proszę o wyrozumiałość. Muszę przyznać, że choć bardzo się starałam być dokładna, to pojawiły się kłopoty z rękawami :( Jestem samoukiem - zatem, nikt mi nie pokazał jak to robić. Jaka by nie była, jest moja :D i chodzę w niej z przyjemnością.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna sukienka :) i takiej dumy z kolejnych uszytych ubrań Ci życzę :)
Powodzenia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję uprzejmie :D
Każda rzecz która wychodzi spod rąk własnych (czy to moich, czy innych) jest niesamowita. Niepowtarzalna, i nafaszerowana emocjami, których nie ma w ubraniach z sieciówek ;) Dlatego lubię robić sama - to co umiem, a to czego nie umiem... no cóż "nie od razu Rzym zbudowano" :)

P.S. właśnie nabyłam ostatni numer BURDY- i chociaż, na razie niezrozumiałe są dla mnie ich wskazówki, to będę się starać i będę próbować bo uparta jestem ;)

Pozdrawiam
Magda
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, jeśli zaczęłaś od dzianiny, to szacun :-)
Poszukaj na Tablicy albo Allegro jakichś starszych numerów Szycia Krok po Kroku - obrazki bardzo ułatwiają zrozumienie, co z czym jak poskładać i jak przeszyć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D Tak Meg zaczęłam od dzianiny ... Siadając do szycia po raz pierwszy nie wiedziałam, że jest ona tak "skomplikowana" ... Może to dobrze :D
Możesz zobaczyć na blogu, mam więcej zdjęć w tym temacie. :zawstydzony:

http://galganekart.blogspot.com/
Bardzo cenna podpowiedz z tym numerami Burdy. Dzięki !

--- Ostatnio edytowane 2014-05-08 17:30:39 przez galganekart ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
SUPER sukienka!:oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:zawstydzony:
Miło bardzo czytać, takie pozytywy :) Nie spodziewałam się, przyzwyczaiłam się raczej do krytyki na forach... Tym bardziej miło było znaleźć w sieci takie miejsce jak to :)

A spodnie widzieliście dla mojej córy jakie poczyniłam....?
Pojechałam po bandzie ;), ale sama w takich chodzę... i mąż..... i teraz córa... wszyscy razem musimy zabawnie wyglądać :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tym razem chciałam Wam pokazać, czapki które ostatnio zrobiłam dla mojej córki. Są to ostatnie rzeczy jakie uszyłam starą maszyną. W zasadzie dwie czapki uszyłam i maszyna odmówiła posłuszeństwa, trzecią - tą z ptaszkiem szyłam ręcznie - póki co. Czapka - prosta sprawa, ale cieszę się jak dziecko.
Potrzebuję obiektywnych opinii, piszcie co sądzicie. Więcej zdjęć na moim blogu:
http://galganekart.blogspot.com/2014/05/czapka-z-dresowki-recznie-malowana.html

________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Spodnie i czapeczki wykonane bardzo ładnie:oklasky::oklasky:Nie powiedziałabym,że jesteś początkująca. Szyjesz w stylu firmy HULTAJ POLSKI? Ja też lubię dresik i wszystko co z niego powstaje,projet spodni nie w moim stylu,ale tu nie o stylu rozmawiamy:D więc masz ode mnie mnóstwo pochwał,no i trzymam kciuki żebyś miała nową maszynę i owerloc żebyś mogła realizować swoje marzenia. Ja czekam na dalsze Twoje prace.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne czapeczki!
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

25 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.